Přejít na stránky Ticketpro.cz

Slayer

Adresa:

Ostrava - Poruba, Čkalovova 20

Termín: 6.6.2012
Vstupné:

690 Kč, stání u podia: 890 Kč

6červen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertymetal


Jedna z největších metalových kapel, dvojnásobní držitelé ceny Grammy a zakladatelé thrash metalu, kapela Slayer, zahrají v rámci svého turné také českým fanouškům. Hudební tvorba Slayeru je charakterizovaná jako „brutální, zlověstná a nelidsky rychlá".

METALOVÁ LEGENDA SLAYER ZAHRAJE V ČERVNU V OSTRAVĚ


Jedna z největších metalových kapel, dvojnásobní držitelé ceny Grammy a zakladatelé thrash metalu, kapela Slayer, zahrají v rámci svého turné také českým fanouškům. Hudební tvorba Slayeru je charakterizovaná jako „brutální, zlověstná a nelidsky rychlá quot;.


Metalová bouře se přežene tentokrát Ostravou, koncert se bude konat ve středu 6. 6. 2012 v 19:00 hod. na Zimním stadionu Sareza v Ostravě - Porubě.


Slayer založili kytaristé Kerry King, Jeff Hanneman a baskytarista, zpěvák a frontman Tom Araya v roce 1981 a v kapele hrají bez přestávky dodnes. Jedinou personální proměnou prošli v letech 1992 - 2002, kdy se svým projektům věnoval uznávaný bubeník Dave Lombardo. Za svou více než 30-ti letou kariéru vydali 11 alb a další kompilace, živá alba a DVD. Slayer se proslavili svým třetím albem Reign In Blood z roku 1986, kterého se prodalo více než 500.000 kusů a toto album se stalo základním stavebním kamenem thrash metalu. Svou první cenu Grammy získali za píseň Disciple v roce 2002, druhou v roce 2007 za song Final Six z alba Christ Illusion. Kromě toho mají další 3 nominace, poslední z loňského roku. Zatím poslední studiové album pod názvem „World ainted Blood quot; vydal Slayer v roce 2009.

Slayer tvoří společně s Metallicou, Anthraxem a Testamentem slavné „metalovou čtyřku quot; se naposledy v Ostravě představili před 10 lety v rámci turné v desce „God Hates Us All quot;, v minulém roce koncertovali s Megadeth v O2 aréně.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.
690 Kč, stání u podia: 890 Kč

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby v Ostravě Akce v obci Ostrava - Poruba

Podobné akce

27říjen čtvrtek 20:00

16listopad středa 20:00

28září středa 20:00

Ubytování v okolí akce Slayer

Zámek ZábřehOstrava (5.3 km)

STING ApartmentsHavířov (18.4 km)

Zámeček Petrovice Karviná (28.1 km)