Tom Oakland

Tom Oakland

Adresa:

Opava, Janská 7

Termín: 3.5.2019
Vstupné:

150,-/190,-

3květen pátek 19:00

Žánr: koncerty


_koncert uličníka a zpěváka kapel Ukulele orchestra jako Brno a Oakland Sisters s britskými a anglickými kořeny, který překračuje hranice folku, bluesu a country

Tom Oakland (UK/CZ)

Během posledních osmi let na hudební scéně odehrál přes 500 koncertů - od velkých letních festivalů a koncerty na náměstích, přes klubové a hospodské večery, až po menší, intimnější hraní v kavárnách a divadlech.

Mezi lety 2012 a 2017 nahrál šest desek s UOjB a v roce 2016 vydal první autorské album spolu s kapelou The Oakland Sisters. Nyní se věnuje převážně sólové tvorbě, cestování, pouličnímu hraní a psaní písní a poezie, přičemž čerpá ze svých britských i českých kořenů. Na svých koncertech překračuje hranice folku a country a často se potuluje žánry na pomezí soulu, rocku a popu. Jedna věc, která však celou jeho tvorbu spojuje, je jeho neutuchající elán a koncertní energie, která často snáší srovnání s Brucem Springsteenem nebo Johnem Fogertym.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tom Oakland

Zámek ZábřehOstrava (27.5 km)

Wellness Hotel AbácieNový Jičín (38.7 km)

STING ApartmentsHavířov (40.1 km)