Festival dobročinnosti: Advent plný KŘÍDLENÍ

Festival dobročinnosti: Advent plný KŘÍDLENÍ

Adresa:

Ostrava, Ruská 2993

Termín: 29.11.2018
Vstupné:

dobrovolné

29listopad čtvrtek 09:00

Žánr: ostatní akcedobročinostcharitativní


XIII. ročník charitativního projektu nazvaného Advent plný KŘÍDLENÍ se uskuteční ve čtvrtek 29. listopadu od 15 hodin v multifunkční aule Gong v Dolní oblasti Vítkovice. Jde o unikátní projekt, který se rozrostl do festivalových rozměrů a který nemá v ČR obdobu. Během jediného dne se představí 50 neziskových organizací z celého Moravskoslezského kraje, které se věnují a pomáhají více než 85 tisícům osobám.

Cílem projektu je zapojit během adventního období do spolupráce ve prospěch místních neziskových organizací širokou veřejnost, společensky odpovědné organizace i známé osobnosti. Během obřího benefičního jarmarku budou ke zhlédnutí rukodělné výrobky nejrůznějšího charakteru – originálními adventními ozdobami a vánoční dárky počínaje a spoustou dobrého jídla a punče to zdaleka nebude končit. Součástí slavnostního křídlení bude dobročinná veřejná dražba výtvarných děl a předmětů od spřízněných duší neziskovek. Na pódiu se vystřídají známé i méně známé tváře, vše pod křídly moderátorů Nikol Birklenové a Radka Erbena. Večer završí koncert Patrika Kee. Všichni, kdo mají rádi adrenalin a napětí, se mohou zapojit do online dražby. Je to další z mnoha možností, jak přímo z pohodlí domova či práce smysluplně podpořit místní neziskové organizace. Dražba startuje prostřednictvím webového portálu KŘÍDLENÍ nadačního fondu právě dnes 8. listopadu!

Během slavnostního křídlení 29. listopadu budou všechna dražená díla vystavena a dražba bude slavnostně ukončena na pódiu. Domů si návštěvníci mohou s trochou odvahy a štěstí přinést kus dobra a něco výjimečného, co potěší nejen obdarované. Na výběr bude z více než dvaceti originálních předmětů s příběhy, které rozbuší srdce a nutí přemýšlet. Výtěžek poputuje zapojeným neziskovým organizacím. Pro tvořivce budou k dispozici umělci a designéři, kteří jim v kreativní zóně pomohou s výrobou něčeho okouzlujícího na památku nebo k obdarování blízkých. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival dobročinnosti:...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (1 777 metrů)

Hotel Na Kafkové Moravská Ostrava (1 780 metrů)