Festival Holba Rock na grilu

Festival Holba Rock na grilu

Adresa:

Opava, České školy 1

Termín: 23.7.2021 (pátek) 24.7.2021
Vstupné:

566 Kč

23čvc - 24čvc celý den

Žánr: festivalyrock hudba koncerty hudební festival letní festival Opava

Umělci: TraktorDymytryTublatankaArakain


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, agentura Radio Čas s.r.o, nás informoval o přeložení akce Holba Rock na grilu plánované na 24. - 25. července 2020 v Opavě. Nový termín je stanoven na 23. - 24. července 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.

Pravým rockovým festivalem Rádia Čas Rock skočíme rovnýma nohama do oslavy 10. narozenin Radia Čas Rock! Holba Rock na grilu bude opět dvoudenní a nabídne to nejlepší z české a slovenské rockové scény! V pátek a v sobotu 23. - 24. července 2021, v areálu letiště v Opavě – Kylešovicích, si bude moci každý "Hrdý rocker" zametlit a zapařit s hvězdami naší rockové scény. Moc se těšíme!

Traktor
Dymytry
Mucha
Tublatanka
Arakain

Počátek kapely Traktor můžeme datovat na jaro 2001, kdy se dali dohromady bývalí členové kapel Tarantula a Wizard, tzn. Standa Balko, Martin Kapek a Karel Ferda. Tohle trio zhruba po roce doplnili Pavel Balko ( dříve taky Tarantula ) a...
Dymytry je česko-ruská metalová kapela z Prahy, která svůj styl nejčastěji označuje jako Psy-core. Skupina hraje od roku 2004. Její image je založená na predátorských maskách z dílny Národního divadla, na mohutných kytarových...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival Holba Rock na...

Zámek ZábřehOstrava (24.5 km)

Wellness Hotel AbácieNový Jičín (33.6 km)

STING ApartmentsHavířov (37.6 km)