Totem Festival 2020: Rovensko Pod Troskami

Totem Festival 2020: Rovensko Pod Troskami

Adresa:

Rovensko Pod Troskami, Camping V Ráji, Liščí Kotce 10

Termín: 28.8.2020 30.8.2020
Vstupné:

150Kč - 250Kč předprodej

28srp - 30srp celý den

Žánr: festivaly


První ročník elektronického festivalu Totem se koná 28. - 30. srpna 2020 v Rovensku pod Troskami (Český ráj), v areálu Camping v Ráji. V průběhu dvou dnů se představí přes dvacet umělců, mezi kterými bude několik zahraničních hostů: Alex Arnout z Londýna, rezident party Fuse a častý host klubu fabric. SY, majitel berlínského labelu Ewax a stejnojmenné rezidentní noci ve Watergate.

Kenji Tazaki, původem z Japonska, přijede na festival z Berlína, kde momentálně působí. Dále se můžete těšit na křehkou Ly Sas z Gruzie, která si nedávno střihla premiéru v klubu Ankali a Sebastiana Paizu, dje/producenta z USA s kolumbijskými kořeny. Z domácí scény to pak budou například Elektrabel, který zahraje live, Pavel Krejdl, dMIT.RY, Lucas Hulan, Thomas Tesla, Barbora, Theya, Dahø, Quickie a mnoho dalších. Areál festivalu a kempu nabízí ubytování v pokojích, chatičkách, jurtách, a také spoustu místa pro vlastní stany. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Liberecký kraj Akce v obci Rovensko Pod Troskami

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Totem Festival 2020:...

Ubytování U ŠvýcarůTurnov (6.4 km)

Riegrova chata KozákovZáhoří (7.5 km)

Rezidence Věž JičínJičín (11 km)