JazzFest Karlovy Vary Sokolov

JazzFest Karlovy Vary Sokolov

Adresa:

Sokolov, různá místa

Termín: 7.10.2020 (středa) 7.11.2020

7říj - 7lis celý den

Žánr: festivalyjazz hudba


Světově proslulý americký baskytarový virtuos Andrew „The Bullet” Lauer, světová premiéra klavíristy, skladatele a dirigenta Kryštofa Marka, kytarista Libor Šmoldas patřící k mladým hvězdám evropského jazzu, dva v kraji působící symfonické orchestry, čerstvé objevy české jazzové scény a další hudebníci a formace nesporných kvalit tvoří program koncertů 37. ročníku mezinárodního jazzového festivalu JAZZFEST KARLOVY VARY – SOKOLOV 2020.

Ve dnech 7. října – 7. listopadu čeká na posluchače pět koncertů a jeden pořad kombinující hudbu s jazzovou poezií. Program festivalu zahrnující moderní jazz i mezižánrové fúze letos doznal mnoha změn, způsobených přetrvávajícími koronavirovými problémy a opatřeními, řada domluvených zahraničních hudebníků přišla o možnost se festivalu zúčastnit.

Festival po jedenadvacáté pořádá společnost Jazzový kruh v čele s ředitelem a hudebníkem Milanem Krajícem. Festival se koná tradičně s podporou Města Karlovy Vary a Karlovarského kraje, záštitu JazzFestu poskytli primátorka města Karlovy Vary Ing. Andrea Pfeffer Ferklová, MBA a hejtman Karlovarského kraje Mgr. Petr Kubis.

Podrobný bohatý program

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Karlovarský kraj Akce v obci Sokolov

Podobné akce

25čer - 3ledcelý den

FIJO Cheb 1970-2020

, Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 16 Výstava

12květen středa 19:00

Ubytování v okolí akce JazzFest Karlovy Vary...

Roubenka HájJindřichovice (9.7 km)

Wellness hotel Green ParadiseKarlovy Vary (15.4 km)

Revelton SuitesKarlovy Vary (16.1 km)