The Legends Rock Fest aneb Legendy ožívají

The Legends Rock Fest aneb Legendy ožívají

Adresa:

Hořice, Maixnerova 1246

Termín: 17.7.2020 (pátek) 18.7.2020

17čvc - 18čvc celý den

Žánr: festivalyclubbing rock metal soutěž party hudba koncerty


Devátý ročník festivalu se bude konat 17.-18. července 2020. Program je od začátku postaven na konceptu skutečných legend naší rockové a metalové scény, doplněném mladými či méně známými kapelami, které tak dostávají šanci představit se širšímu publiku.

Výjimečné vystoupení: Alice s Danem Bártou
Na plakátech pro rok 2020 svítí největším písmem vystoupení skupiny Alice s původním frontmanem Danem Bártou.

Legendy i nová jména
Program je rovnoměrně složen z legendárních jmen české hudební scény a nových, méně známých či regionálních kapel. Z těch prvně jmenovaných potěší Arakain, který ani po sedmatřiceti letech existence neztrácí krok s dobou, či Doga, která přiváží show plnou rekvizit a dokonce laserů. Stálicemi českých pódií se v průběhu let stali také Wohnout, Komunál, Turbo, slovenští Horkýže Slíže se u nás též cítí jako doma.

Stále úspěšnější jsou v posledních letech Trautenberk a Forrest Jump. Příznivce gothic rocku nadchne XIII. století, fanoušky propracované kytarové muziky zase Seven s charismatickým Honzou Kirkem Běhunkem, dobře našlápnuto mají také tvrďáci X-Core. Nové fanoušky budou na hořickém pódiu získávat Madam Royal, Eclipsis, Deviant CZ či Elleanor. Mnoho kapel uspořádá po svém vystoupení autogramiádu, kde se ochotně setkávají se svými příznivci.

Doprovodný program s hlasováním o nej kapelu
Ti, kdo jezdí do Hořic na The Legends Rockfest pravidelně, již vědí, že k festivalu patří doprovodný program. Ten zahrnuje především různé soutěže, některé z nich jsou humorně laděné a odehrávají se přímo na pódiu. Tou nejznámější je ale divácké hlasování o nejpopulárnější kapelu.

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Královéhradecký kraj Akce v obci Hořice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Legends Rock Fest...

Spa Resort Tree of LifeLázně Bělohrad (6.7 km)

Pivovar Lindr MžanyMilovice u Hořic (9.4 km)

Myštěveský zámečekMilovice u Hořic (9.5 km)