Přejít na stránky Ticketpro.cz

The Legends Rock Fest aneb Legendy ožívají

Adresa:

Hořice, Maixnerova 1613

Termín: 20.7.2018 21.7.2018
Vstupné:

od 549,-Kč celý fest! Cena se bude postupně zvyšovat.

20čvc - 21čvc celý den

Žánr: clubbingrockmetalfestivalsoutěžparty


Program 3. ročníku The Legends Rock Fest pro rok 2014, něco jako ,,The best of“, je do třetice všeho dobrého výběrem toho nejlepšího.

Program 3. ročníku The Legends Rock Fest pro rok 2014, něco jako ,,The best of“,  je do třetice všeho dobrého výběrem toho nejlepšího.  Především se na přání diváků opět představí divácky doposud nejúspěšnější trojice  kapel  ŠKWOR, DYMYTRY A KOMUNÁL.

Legendární kapely budou zastoupeny jednou z nejznámějších rockových kapel u nás, kapelou ARAKAIN -31let.   Z dalších legend, při kterých ožije hudba ,,zlaté hudební éry“, a opět na přání diváků, se představí kapely PUMPA – 32let a ORIENT – 50let!

Budeme-li se držet konceptu určité  ,,konfrontace“ legend s odhodlaným a energickým mládím, pak svým nasazením nepochybně mile překvapí česko-německá kapela BITCH and CHIPS, koncertující převážně v zahraničí. Ne náhodou si ji jako předkapelu pro své  vystoupení  v pražské O2 Aréně 2013 vybrala americká legenda KISS. Totéž lze čekat od liberecké party NOBODY KNOWS, vítěze celorepublikové soutěže Metal Gate 2013, či BLUE ROCKET, kteří se při svých vystoupeních střídali na jednom  pódiu  s takovými legendami světové rocku jako například Nazareth nebo Slade. 

V opravdu silné sestavě, která zaujme nejen svoji hudbou, ale potěší i mužskou část publika, se představí dívčí kapely THE EGONY, se zakládající členkou Nikolou ,,NIKY“ Kandoussi, do roku 2012 hrající na kytaru u Aleše Brichty, hradecká formace K2, charismatická zpěvačka  Jane Razor se svoji kapelou JANESESSION ze Slovenska, ale třeba i EPITAF s Monikou Mondi Andělovou za bicími.

Oproti tomu srdce mnoha žen jistě povznese hudební star v osobě KAMILA STŘIHAVKY v doprovodu  LEADERS . Celou řadu nejen skalních fanoušků pak česká kytarová legenda Miloš DODO Doležal (ExVitacit), spolu s jedním z nejtalentovanějším baskytaristou  Milošem Doležalem  juniorem  a fandy ,,rychlé a tvrdé“ muziky,   její průkopníci  v podání kapely DEBUSTROL. Zkrátka, každý si přijde na své, s příležitostí objevit spoustu nepoznaného. 

Festival má jedinečnou atmosféru, disponuje skvělými službami, širokým výběrem dostupných ubytovacích kapacit, včetně veškerého zázemí. Dále je k dispozici velký výběr dalších  možností pro celovíkendové aktivity. Vlastní program je doprovázen soutěžemi o řadu zážitkových cen.  Vše dohromady hodnotí dosavadní účastníci festivalu jako jednu z nevydařenějších akcí festivalové sezóny.

Facebook: https://www.facebook.com/pages/The-Legends-Rock-Fest/366474253413726?fref=ts

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Královéhradecký kraj Akce v obci Hořice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Legends Rock Fest...

Spa resort Tree of Life Lázně Bělohrad (6.7 km)

Hotel Hradec Mlázovice (9.2 km)