Čechomor - Akusticky

Čechomor - Akusticky

Adresa:

Česká Skalice, tř. Tomáše Garrigua Masaryka 836

Termín: 5.7.2020
Vstupné:

590 Kč

5červenec neděle 19:30

Žánr: koncertyLidová hudba Folk rock letní koncert

Umělci: Čechomor


Skupina Čechomor zahraje po dlouhé době v akustické sestavě. Koncerty se uskutenčí v návaznosti na nově vydaný klip Kdyby mně tak bylo, kde si akustické zpracování můžete poslechnout.

„Nad akustickými koncerty jsme dlouho uvažovali a teď je ta správná doba je uskutečnit,“ říká frontman kapely František Černý.

„Chceme být fanouškům blíž nejen zvukově, ale i fyzicky, akustická sestava nám pomůže přiblížit se k samotným lidovkám, ze kterých vycházíme,” dodává Karel Holas.

Vystoupí František Černý (kytara a zpěv), Karel Holas (housle a zpěv), Matěj Lienert (perkuse a elektronické pady) a bývalý člen Čechomoru Radek Pobořil, jehož virtuozní hraní na harmoniku dodá písním tu správnou atmosféru. Můžete se tak těšit na intimnější koncerty, kde kapelu a lidové písně poznáte v syrovější, přesto čechomorské podobě.

Kapacita koncertu je omezena. Areál se otevírá zpravidla 1 h před začátkem koncertu.

Čechomor je česká hudební skupina založená na jaře roku 1988 původně jako volné sdružení muzikantů hrajících kramářské písně s názvem I. Českomoravská nezávislá hudební společnost. Po roce 1994 přešla skupina z čistě...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Královéhradecký kraj Akce v obci Česká Skalice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Čechomor - Akusticky

Wellness Hotel VyhlídkaNáchod (8.2 km)

Ubytování VernerDeštné v Orlických horách (22.8 km)

U JanečkůTeplice nad Metují (23.3 km)