Ignis Brunensis 2017

Výroční dvacátý ročník festivalů od 26. 5. 2017 Příští jubilejní dvacátý ročník mezinárodní přehlídky ohňostrojů STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS připravuje produkční tým spolu s doprovodným multižánrovým festivalem BRNO - MĚSTO UPROSTŘED EVROPY v hlavním období 26. 5. - 25. 6. 2017.

Soutěžní část jubilejní mezinárodní ohňostrojné přehlídky STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS proběhne tradičně na hladině Brněnské přehrady. Produkční tým připravuje ve výročním roce soutěž pěti ohňostrojných týmů, čímž se Brno postaví do pozice největších ohňostrojných festivalů minimálně na evropské úrovni. Začátek hlavní soutěže na přehradě bude v sobotu 3. června 2017.

Už od loňského roku probíhají jednání o účasti s ohňostrojnými týmy z amerického kontinentu - Amerika je jediný světadíl, s výjimkou Antarktidy, ze kterého se ohňostrůjci festivalu nezúčastnili (Afrika zastoupená Jižní Afrikou byla v Brně v roce 2007, Asii reprezentovalo Japonsko v roce 2008 a Čína 2012, Austrálie se účastnila také v roce 2012 a evropské země se účastní každoročně)

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Ignis Brunensis 2017

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.