David Koller - Hudba na vinicích

David Koller - Hudba na vinicích

Adresa:

Bzenec, Zámecká 1508

Termín: 7.8.2021 v 17:00 hod. (sobota)
Vstupné:

490 Kč

7srpen sobota 17:00

Žánr: ostatní akcerock letní koncert open air Bzenec víno gastronomie

Umělci: David Koller


Přivážíme Vám oblíbený festival, který si ze všech nejvíc rozumí s vínem. Otevřená srdce, lahve i celé vinařství a radostné zvolání „KONEČNĚ SPOLEČNĚ!“. To je seriál koncertů HUDBA NA VINICÍCH 2021.

Jeho hudební kariéra neodmyslitelně spojená s kapelou Lucie, ale také s dalšími zásadními rockovými formacemi, je rozmanitá, hluboká a syrová stejně tak jako hudba a texty, které skládá. Zpěvák a bubeník v jednom patří ke klíčovým muzikantům generace tuzemského bigbítu. Ponořte se do jeho mnohovrstevnatých songů a také do cenami ověnčených vín Zámeckého vinařství Bzenec. Kapacita omezena.

David Koller patří k významným muzikantům střední generace českého bigbítu. Autor mnoha dnes již klasických hitů se nejvíce proslavil jako lídr rockové skupiny Lucie, kde působil v letech 1987 až 2005. Účinkoval i v dalších...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce David Koller - Hudba na...

Hotel BetaBzenec (224 metrů)

Hotel LidovĂ˝ dĹŻmBzenec (546 metrů)

Sklep u KunickĂ˝chVracov (2.4 km)