Monte Bú Open Air

Monte Bú Open Air

Adresa:

Brno

Termín: 28.6.2013
Vstupné:

199 Kč

28červen čtvrtek 01:00

Žánr: rockpopfestival

Umělci: AirfareGoodfellasHysterical Naked


Vůbec poprvé v historii se na skvělé lokalitě baseballového hřiště Techniky Brno v centru města odehraje hudební festival! Od 16ti hodin až do noci Vás budou bavit kapely Airfare, Hysterical Naked, The Paranoid(sk), Model Bazaar a The Hydes. Podrobnosti o akci naleznete na webu: http://www.montebu-openair.cz/

Kromě zkušených Airfare festival rozproudí kapela Goodfellas. Její první deska vznikla v zámoří a aktuální singl Supersmooth s klipem až z Japonska se lehce nese v duchu slavných Beatles. Brněnskou scénu zastupuje aktuální objev Hysterical Naked, kteří se pohybují v prostoru chytrého progresivního rocku a chytlavého rock'n'rollu. Hudebně se Hysterical Naked přibližují stylům kapel jako Pink Floyd, Radiohead, Simon & Garfunkel či Red Hot Chili Peppers, současně se snaží o moderní výraz a experimentování se zvukem. Dalšími domácími zástupci budou kapely Aivn’s Naked Trio, We on the Moon a Watch This!

Potvrzené kapely: Airfare, Hysterical Naked, Goodfellas, Aivn's Naked Trio, We on the Moon, Watch This

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Monte Bú Open Air

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16.4 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (21.1 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.6 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...