60 zlín film festival - filmové klapky v Galerii Vaňkovka

60 zlín film festival - filmové klapky v Galerii Vaňkovka

Adresa:

Brno , Ve Vaňkovce 462/1

Termín: 5.8.2020 17.8.2020
Vstupné:

zdarma

5srp - 17srp celý den

Žánr: festivalfilm


Od úterý 4. srpna si návštěvníci obchodního centra Galerie Vaňkovka mohou po více než roce opět prohlédnout výtvarná díla ztvárněná předními českými výtvarníky na klasické dřevěné filmové klapce. Ty zde budou vystaveny až do 17. srpna. Projekt je tradiční součástí doprovodného programu Zlín Film Festivalu.

Letošní kolekci 23. Salonu filmových klapek tvoří 132 originálních děl. Již tradičně svou klapkou přispěli výtvarnici jako je Kristian Kodet, Jaroslav Němeček, Jiří Slíva, Kateřina Miler, ale také Ivan Baborák, František Květoň a Miroslav Gӧttlich, kteří jsou do našeho projektu zapojeni od samotného začátku, bez jediné absence. Každoročně se ale mezi tvůrci objevují i nová jména. Letos je to například kreslíř, ilustrátor a autor postavičky Rudy Pivrnce - Petr Urban nebo třeba zakladatel a nejvýraznější představitel české streetartové scény a kultovní postava domácí graffiti scény Michal Škapa.

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 60 zlín film festival -...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16.8 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (21.6 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (22 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...