Zavřené muzeum není spící muzeum !

Zavřené muzeum není spící muzeum !

Termín: 24.4.2020 26.5.2020

24dub - 26kvě celý den

Žánr: výstavy


Zavřené muzeum není spící muzeum!

Přestože dveře Moravského zemského muzea jsou kvůli opatřením vlády zavřené, muzeum zůstává otevřeno alespoň ve své virtuální podobě. Denně pro vás doplňujeme ohlédnutí, vzpomínky, reportáže, dokumenty či nové nadějné plány.

Pokud je to jen trochu možné, jsou zde i internetové náhradní programy místo akcí, jejichž konání zhatil koronavirus.

Živo je také na facebooku, kde můžete soutěžit o vstupenku do muzea. Soutěž Z truhly pokladů Moravského zemského muzea představuje každý týden jeden zajímavý a trochu tajuplný exponát.

Vždy v pondělí do 10:00 se na facebookovém profilu MZM objeví obrázek, který bude předmětem vašeho bádání. Vaším úkolem je odpovědět, co je na obrázku a z jakého oddělení MZM tento exponát pochází. Své odpovědi na obě otázky zašlete do pátku téhož týdne do 10:00 skrze zprávu na facebooku muzea spolu s vaším e-mailem, abychom vás mohli kontaktovat v případě výhry. Vyhrává ten, který jako první nejlépe odpoví na obě otázky. Další podrobnosti o soutěži najdete na webu i facebooku muzea.

Pokud se nic nezmění, těšíme se na vás od 26. 5. 2020!

http://www.mzm.cz/zavrene-muzeum-neni-spici-muzeum/

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zavřené muzeum není...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16.5 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (21.2 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.8 km)