James Harries Superstition Tour 2020 - Brno

James Harries Superstition Tour 2020 - Brno

Adresa:

Brno, Sukova 4

Termín: 25.2.2020 v 20:00 hod. (úterý)

25únor úterý 20:00

Žánr: koncertyrock folk indie alternative rock

Umělci: James Harries


James Harries se po více jak roce vrací do Kabinetu MÚZ. Tentokrát s kapelou v zádech a novou deskou "Superstition". O zvuku desky James říká: “Záměrně jsem chtěl bohaté aranžmá a v tom je producent Viliam Béreš mistr. Nová deska je zvukově hodně odlišná od toho, co jsem dělal doteď. Nazval bych to písničkářskou pop music. Možná s přídavkem gospelu, soulu a blues, aby to bylo barevné.”

Jamesova hudba je výsostně autorská, originální a osobitá. Ať už melancholická nebo plná hravosti a euforie, vždycky má navíc naléhavost Harriesova hlasu a pořádnou dávku charismatu. James nepostrádá energii dítěte ani lyrické vyjadřování básníka. Pobíhá na pódiu, srší vtipem, vypráví historky, všímá si lidí v publiku. O pár tónů později se zavřenýma očima vypráví hudební příběhy, které se člověku dostanou pod kůži a umí natlačit do očí slzy.

Britský zpěvák a skladatel James Harries do bývalého Československa přijel před více než dvaceti lety autobusem se školní kapelou, tenkrát ještě jako tenorsaxofonista. Zanedlouho se v Praze usadil, začal skládat hudbu a ságo...
Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

18duben sobota 20:00

23duben čtvrtek 20:00

Hm...

, Štefánikova 8 Koncert

12březen čtvrtek 20:00

Horkýže Slíže

, Štefánikova 24 Koncert

23březen pondělí 19:00

Banjo band Ivana Mládka

, Makovského náměstí Koncert

Ubytování v okolí akce James Harries...

Protiatomový kryt 10-ZBrno (621 metrů)

Hotel BobycentrumBrno (1 884 metrů)

Hotel AvantiBrno (2 000 metrů)