Přehrady Fest 2020 - Vranovská pláž Přeloženo na 2021

Přehrady Fest 2020 - Vranovská pláž Přeloženo na 2021

Adresa:

Štítary, Kemp Vranovská pláž

Termín: 30.7.2021 (pátek) 31.7.2021
Vstupné:

690 Kč

30čvc - 31čvc celý den

Žánr: festivalypop rock děti rodina hudba koncerty akce v přírodě


Akce přeložena na rok 2021.

Přehrady jsou festivalem pro celou rodinu – české a slovenské kapely, program plný aktivit a zážitky pro děti i dospělé. Festival se koná v příjemném zázemí kempů, přímo na plážích a vodě na dosah. Program je dvoudenní, proto je pro návštěvníky připraveno ubytování v kempech a stanových městečkách.

Na Přehradách 2020 vystoupí DIVOKEJ BILL, Anna K., Tomáš Klus, No Name, Jelen, Mirai, Pokáč, Berenika Kohoutová a další...

O Přehrady fest byl v minulém roce velký zájem, proto se letos bude konat už třetí ročník, jenž vedle pěveckých vystoupení poskytne i zázemí pro rodiny s dětmi. Navíc v bezprostřední blízkosti vody, která nabízí další vyžití – kromě koupání či plavání se děti i dospělí mohou vyřádit na obřích skluzavkách nebo si zahrát vodní pólo. Úplnou novinkou pak bude řada nových vodních atrakcí a soutěží. Pro ty nejmladší bude i tentokrát připravena Pigyáda s vlastním pódiem, na němž bude po celý den probíhat rozšířený program pro děti, který začne už v pátek.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby v Brně Akce v obci Štítary

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Přehrady Fest 2020 -...

Rezidence ZvonZnojmo (17.6 km)

Ubytování GMZnojmo (20.4 km)

Vinařství LintnerKyjovice (23.3 km)