Open Air Musicfest Přeštěnice

Open Air Musicfest Přeštěnice

Adresa:

Přeštěnice, Přeštěnice u Milevska 6

Termín: 28.6.2018 30.6.2018
Vstupné:

350 Kč, permanentka 550 - 990 Kč

28čer - 30čer celý den

Žánr: festivaly

Umělci: Ivan MládekNo NameHorkýže SlížeRybičky 48The ParanoidLimetal


OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE, to je legendární hudební festival uprostřed jihočeských lesů, luk a strání, který patří mezi dvacítku nejprestižnějších českých hudebních festivalů. Letos se koná v pořadí již 18. ročník této kultovní multižánrové akce, a tak neváhejte a přijďte s námi oslavit její plnoletost! Čeká na vás pořádná hudební smršť!

Festival OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE plný báječné muziky a pohodové rodinné atmosféry se uskuteční v pátek 29. června a v sobotu 30. června, což je ideální čas na to přivítat začátek prázdnin pořádnou dávkou zábavy. Pro všechny nedočkavé je navíc na čtvrtek 28. června připraven zahajovací večírek.

Organizátoři akce chystají opravdu nabitý program – prvními odtajněnými hvězdami letošního ročníku jsou skupiny No Name, Horkýže Slíže, Rybičky 48, The Paranoid, Limetal nebo český zpěvák, hráč na banjo a humorista v jednom - Ivan Mládek a jeho Banjo Band. Těšit se můžete i na Marka Ztraceného, Pavla Calltu, Bena Cristovao, tranzmetalovou kapelu Trautenberk či na slovenskou punkrockovou skupinu Iné Kafe.

Horkýže Slíže je slovenská hudební skupina z Nitry, která vznikla v roce 1992. Dvakrát získala platinovou desku. Jejich hudba je označována jako punková, punk rocková, nebo jednoduše rocková.
The Paranoid je mladá screamo rocková hudební skupina pocházející z malého města Šurany v západním Slovensku. Dohromady se tato kapela dala v roce 2002 a to v trochu rozlišném složení, jak to už u kapel bývá zvykem. Současná...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Jihočeský kraj Akce v obci Přeštěnice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Open Air Musicfest...

Chalupa Filip Sedlec - Prčice (15.4 km)

Hotel Dvořák Tábor Tábor (18.7 km)