Pardál fest

Pardál fest

Termín: 24.9.2016
Vstupné:

220/300 Kč

24září sobota 12:00

Žánr: rockfestivalsoutěžzdarma

Umělci: DesmodŠkworKrucipüskWalda GangPrague Conspiracy


Nejlepší pivní servis, kvalitní kapely, super doprovodný program – to je Pardál fest 2016 – jednodenní hudební festival, který se svým pivem Pardál zastřešuje Budějovický Budvar. Rockeři a rockerky z české a slovenské scény rozezvučí struny kytar v sobotu 24. září na českobudějovickém výstavišti v pavilonu T. Brány areálu se otevřou v pravé poledne.

PŘIJĎ UKÁZAT, ZAČ JE TOHO VOCAS! Na scéně se postupně představí DESmod, Škwor, Krucipüsk, Doga, Walda Gang, Prague Conspiracy, Narttu, Všichni svatí a Rammstein Tribute Show. HARMONOGRAM VYSTOUPENÍ KAPEL UPŘESNÍME. SLEDUJTE UDÁLOST.

Zábavu doplní doprovodný program se soutěžemi o vyladěné výhry od značky Pardál. Na místě bude zajištěno občerstvení, pivo a nealkoholické nápoje. Deště se bát nemusíte, celý areál je zastřešen. Cena vstupenek je 220 Kč v předprodeji a 300 Kč na místě.

Vstupenky v předprodeji je možné zakoupit zde: http://goo.gl/UobYdh Vstup pro osoby do 150 cm je zdarma. Vstupenky kupujte již nyní na níže uvedených místech: - Music center - náměstí Přemysla Otakara II., Krajinská 36/2, České Budějovice - Restaurace Masné Krámy - Krajinská 13, České Budějovice - Návštěvnické centrum Budějovického Budvaru, n. p. - K. Světlé 512/4, České Budějovice - Výstaviště České Budějovice - Husova 523, České Budějovice Mediální partnerem festivalu je Rock Rádio a Budějcká Drbna.

Slovenská rocková kapela
Škwor (někdy psané škWor, původně Skwar) je česká rocková kapela. Kapela Škwor působí na české rockové scéně již od roku 1998, kdy začala vystupovat a tvořit pod jménem Skwar. V roce 2000 vydává skupina debutové album...
Krucipüsk je česká hudební skupina, jejíž historie sahá až do roku 1991. Hraje převážně metal, thrash metal a hardcore. Jejími členy jsou Tomáš Hajíček, Jaroslav Gabriel, Richard Scheufler a Vojtěch Douda.
Prague Conspiracy je pětičlenná hudební skupina hrající mix rocku, northern soulu, disca, punku, ska a dalších kultivovaných stylů. Mezi přednosti této kapely patří zadnice, kladný vztah k alkoholu a tvrdým drogám, kvalitní...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pardál fest

Hotel Gomel České Budějovice (1 216 metrů)

Hotel Dvořák České Budějovice (1 229 metrů)

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Klášter Zlatá Koruna Klášter Zlatá Koruna Zlatá Koruna (15.3 km)
Restaurace Na Zahrádce Restaurace Na Zahrádce České... (90 m)