Upsilon Acrux (San Diego, USA)

Upsilon Acrux (San Diego, USA) coby první akci čerstvé sezony tu máme jeden z kategorie tzv. splněných snů. souhvězdí UA poprvé vysvitlo ve vyprahlý californii v dávným minulým století roku 97 a už od samýho začátku s velice nekompromisním a extrémním náhledem na to jak hrát. počátky ve znamení free jazz improvizace se postupně přetransformovaly skrze experimenty s dvěma bubeníky ve zcela svébytnou a vybroušenou směs prog rocku, matiky a noise rocku zahalenou abstraktním odérem z krabí mlhoviny.

samotní členové coby své hlavní vlivy uvádějí spolky jako Henry Cow, Magma, This Heat nebo King Crimson, nutno ovšem brát s rezervou, jde spíše o duchovní spřízněnce. kapely jako UA tu skutečně nehrají často, co vím tak cca 5 let zpátky hráli na creepku ve zvukově dost nevhodným prostoru. tentokrát budou ideální podmínky a navíc jediný koncert v čechách, takže si to nenechte ujít!!

https://newatlantisrecords.bandcamp.com/album/sun-square-dialect https://www.facebook.com/upsilonacrux/ https://www.youtube.com/watch?v=SJ25QnfHvI8 TBA.. upřesníme co nevidět.. TBA vol. 2 taktéž

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Upsilon Acrux (San Diego, USA)

Ubytování U Pancířů (na Třeboňsku)   Františkov (20 km od Třeboně)

Relax pro cyklisty a turisty. V domě je bazén s teplou slanou vodou (30m2) a finská sauna.

Hudební kluby - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.