Dark Angels - párty na podporu nového alba

Dark Angels - párty na podporu nového alba

Adresa:

České Budějovice, U Tří lvů 4

Termín: 30.9.2016

30září pátek 21:00

Žánr: koncertymetalunderground


Ačkoliv je doba, kdy kluby a festivaly praskají ve švech a i undergroundové kapely si odnášejí z hraní šestimístné honoráře, je faktem, že nemáme ani floka :-) Na začátku září nastupujeme do studia Hellsound, kde z nás Honza Kapák strhá kůži, abychom vám mohli nabídnout naši čtvrtou dlouhohrající desku.

Samozřejmě nejlepší, co jsme kdy vyprodukovali! To je jisté :-) Přemýšleli jsme nad nějakou formou crowdfundingu, ale došli jsme k tomu, že bychom vybrali kulový a akorát bychom byli v depresi... A tak jsme si řekli, že uspořádáme alespoň koncík. Charitativní koncík - na podporu našeho CD :-))) Budeme opravdu moc rádi, když nás podpoříte svou účastí. Věřte, že na ug metalové scéně je každá stovka dobrá.

Abychom ale vůbec pokryli náklady akce, musí vás být více než 30. Ano, je to dneska takřka nadlidský úkol, ale my vám věříme :-) Co vám za to nabídneme? Naprosto speciální set, který se už nebude opakovat - přehrajeme vám naživo kompletně celou novou desku. V živé předpremiéře tak uslyšíte to, na co si ostatní budou muset ještě nějaký pátek počkat. Skladby zahrajeme v pořadí, v jakém budou na CD.

Poté bude samozřejmě následoval klasický set. Narveme tedy do vás pořádnou dávku muziky, až už nás budete chtít z pódia vyhnat :-) Vstupné bude 100 korun, ale můžete nás samozřejmě podpořit i šestimístnou sumou. Hněvat se nebudeme! Vaši Dark Angels P.S.: Samozřejmě budeme rádi, když nás podpoří i samotné kapely, a to svou účastí. Kdyby si večer někdo chtěl zahrát, aniž by si dělal nárok na charitativní výtěžek, budeme samozřejmě poctěni! Stačí nám písnout nebo v některé z budějckých knajp odchytit Kubu ;-)

HOSTÉ: Inner Sphere (death metal) z Plzně a Abyss (atmosféricky death) ze Kdyně!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Podobné akce

17březen sobota 20:00

Tři sestry

, 9. května 2471 Koncert

2prosinec sobota 20:00

Rybičky 48 / Tour 115 let

, nábřeží 1. máje 1605 Koncert

Ubytování v okolí akce Dark Angels - párty na...

Hotel U Tří lvů České Budějovice (85 metrů)

Hotel Malý Pivovar České Budějovice (387 metrů)

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Klášter Zlatá Koruna Klášter Zlatá Koruna Zlatá Koruna (15.1 km)
Restaurace Na Zahrádce Restaurace Na Zahrádce České... (2.1 km)