Kateřina Zochová / Oči ti přetékají, víčka ale nepřivíráš

V galerijní instalaci "Oči ti přetékají, ale víčka nezavíráš" Kateřina Zochová spojila všechny oblasti, v nichž vyniká. Vedle obrazu a textu je jím také zvuk. Jeho vibrace se šíří vzduchem i těly zúčastněných. Jemné vibrace nástroje / lůžka ovlivňují emocionální rozpoložení a vedou k intenzivnějšímu prožívání slova a obrazových koláží. Komunikace s vlastním tělem a myslí, důvěrný rozhovor mezi hráčem a recipientem. Senzuálnost a hypersenzitivita.

O galerijní instalaci "Oči ti přetékají, ale víčka nezavíráš" a jejich autorce, audiovizuální umělkyni Kateřině Zochové (*1986), si lze více přečíst na http://galerie-tic.cz/autor/katerina-zochova/ Vernisáž proběhne v rámci Galerijní noci České Budějovice. Projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice.

Měsíc ve dne / galerie a literární kavárna Nová 3, České Budějovice Otevírací doba galerie: po-pá 13-18 h Návštěvu si lze domluvit i mimo otevírací hodiny na tel. 608 847 405. Celoroční program Galerie Měsíc ve dne podpořili Ministerstvo kultury ČR a statutární město České Budějovice.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Kateřina Zochová / Oči ti přetékají, víčka ale nepřivíráš

Ubytování U Pancířů (na Třeboňsku)   Františkov (20 km od Třeboně)

Relax pro cyklisty a turisty. V domě je bazén s teplou slanou vodou (30m2) a finská sauna.

Hudební kluby - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.