Vimperský Frňák 2020

Vimperský Frňák 2020

Adresa:

Vimperk

Termín: 7.8.2020 (pátek) 8.8.2020
Vstupné:

80 Kč dospělí, 50 Kč děti

7srp - 8srp celý den

Žánr: popfolkcountryfestival


S Frňákem do pohádek Letní sezóna se nemůže obejít bez tradičního festivalu Vimperský Frňák. Ten proběhne od 7. do 8. srpna v letním kině a na své si přijdou zejména děti. V programu jsou pro ně čtyři pohádky – od vimperského souboru Bouček, divadel Studna, NAVĚTVI a Akorát. O zábavu se postará také pražský Cirkus Kohoutegg. Chybět nemůže ani tradiční improvizování, které si v pátek budete moci vyzkoušet na vlastní kůži.

Pro ty starší je pak připraveno kvízování o deskové hry, komiksy a další drobné ceny. Nikdo nepřijde zkrátka. Páteční večer bude ve znamení country folkové hudby od kanadsko-irského dua Bookie Baker, kterou při záři měsíce vystřídají místní poetové. Sobotní večer a vlastně celý festival zakončí představení Racek podle A. P. Čechova. V čase mezi představeními se můžete pokochat výstavou českého tvůrce koláží TMBK nebo si vyzkoušet některou z deskových her a komiksů.

Vstupné na oba dny je 80 Kč za dospělého a 50 Kč za dítě. Návštěvou Frňáku navíc podpoříte Centrum Paraple, kterému poputuje 5 Kč z každé vstupenky a celý výtěžek z kvízování. Tak neváhejte a zapište si do kalendářů! V pátek 7. srpna startujeme v 17 hodin a v sobotu již v 15 hodin. tým Vimperského Frňáku

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vimperský Frňák 2020

Šumava InnKvilda (14.7 km)

Rezidence VogelsangKašperské Hory (17.5 km)

Ubytování Šumavský domekRabí (25.2 km)