Mezinárodní hudební festival Český Krumlov 2020 - operní galakoncert

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov 2020 - operní galakoncert

Termín: 19.9.2020 v 19:30 hod. (sobota)

19září sobota 19:30

Žánr: festivalyhudba vážná hudba jazz hudební festival Český Krumlov opera muzikál swing folklór klasika MHF Český Krumlov


OPERNÍ GALAKONCERT - PAVEL ČERNOCH (TENOR), SEVEROČESKÁ FILHARMONIE TEPLICE, DIRIGENT: JAROSLAV KYZLINK
NOVĚ V PROGRAMU
Druhý večer po zahájení 29. ročníku nabídne MHF Český Krumlov operní galakoncert jednoho z nejvyhledávanějších tenoristů své generace, Pavla Černocha. Úspěšně debutoval v roce 2009 jako Števa v Její pastorkyni v Bavorské státní opeře v Mnichově. Od té doby je stálým hostem na scénách nejvýznamnějších operních domů, jakými jsou mj. Teatro alla Scala v Miláně, Státní opera v Berlíně, Théâtre La Monnaie v Bruselu, Opéra de Bastille v Paříži, Teatro Real v Madridu, Velké divadlo v Moskvě či operní festival v Glyndebourne. Úspěchy slaví s rolemi italského, francouzského, ruského i českého repertoáru. V Českém Krumlově ho doprovodí Severočeská filharmonie Teplice pod taktovkou Jaroslava Kyzlinka, zazní árie z oper Tosca, La traviata, Bohéma či Rusalka.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mezinárodní hudební...

Wellness Pension AmetystČeský Krumlov (184 metrů)

Villa GallistlČeský Krumlov (343 metrů)

Vila JohankaČeský Krumlov (588 metrů)