Mezinárodní hudební festival Český Krumlov 2020 - Pavel Svoboda, Eliška Zajícová Přeloženo

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov 2020 - Pavel Svoboda, Eliška Zajícová Přeloženo

Termín: 27.9.2020 v 11:00 hod. (neděle)
Vstupné:

145 Kč – 290 Kč

27září neděle 11:00

Žánr: festivalyhudba MHF Český Krumlov Český Krumlov vážná hudba klasika


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, společnost AUVIEX, s.r.o., nás informoval o změně termínu konání koncertu Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov z důvodu omezení souvisejících s koronavirovou pandemií. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín 27. 9. 2020.

V jednom z festivalových nedělních dopolední zazní v Klášterním kostele varhany a zpěv, Varhaník Pavel Svoboda je laureátem prestižních mezinárodních soutěží, jako sólista účinkoval na hudebních festivalech v ČR i v zahraničí. Je dramaturgem a uměleckým ředitelem MHF F. L. Věka a předsedou spolku PROVARHANY, který se zaměřuje se na ochranu historických varhan. Mezzosopranistka Eliška Zajícová obsadila 1. místo v soutěži B. Martinů v Poličce a 2. místo na Mezinárodní pěvecké soutěži Antonína Dvořáka v Karlových Varech.

Svůj operní debut zažila ve světové premiéře opery hongkongského skladatele Daniela Lo - A Woman Such As Myself. Pravidelně spolupracuje se soudobými skladateli a prezentuje jejich díla. Na programu tohoto koncertu budou díla Vivaldiho, Händela, Mozarta a dalších.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mezinárodní hudební...

Wellness Pension AmetystČeský Krumlov (142 metrů)

Villa GallistlČeský Krumlov (470 metrů)

Vila JohankaČeský Krumlov (591 metrů)