Zahajovací galavečer - Mezinárodní hudební festival Český Krumlov 2020 Přeloženo

Zahajovací galavečer - Mezinárodní hudební festival Český Krumlov 2020 Přeloženo

Adresa:

Český Krumlov, Zámecká zahrada

Termín: 18.9.2020
Vstupné:

745 Kč – 2390 Kč

18září pátek 20:00

Žánr: festivalyhudba MHF Český Krumlov Český Krumlov zahajovací galavečer vážná hudba tanec


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, společnost AUVIEX, s.r.o., nás informoval o změně dramaturgie, termínu a místa konání koncertu Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov z důvodu omezení souvisejícími s koronavirovou pandemií. Koncert se bude konat v Zámecké jízdárně Český Krumlov dne 18. 9. 2020 od 20:00 hodin. Vstupenky je nutné vyměnit, případně zažádat o refundaci do 17. 7. 2020, pokud by vám změny nevyhovovaly.

Zahájení 29. ročníku MHF Český Krumlov se odehraje v různých prostorách anglického parku v Zámecké zahradě. Prolne se v něm historie se současností, návštěvníky čeká barokní iluminace, ale rovněž moderní videoprojekce.

V rámci komponovaného večera vystoupí trumpetista Marek Zvolánek, vokální kvarteto Bohemia Voice a další hudebníci, součástí programu bude i tanec. Střídat se budou živá čísla s výstupy na half-playback.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zahajovací galavečer -...

Villa GallistlČeský Krumlov (634 metrů)

Wellness Pension AmetystČeský Krumlov (689 metrů)

Vila JohankaČeský Krumlov (766 metrů)