Helena Vondráčková - Vzhůru k výškám Tour 2020 Soběslav - přeloženo na 2021

Helena Vondráčková - Vzhůru k výškám Tour 2020 Soběslav - přeloženo na 2021

Adresa:

Soběslav, Horní příkopy

Termín: 3.12.2021
Vstupné:

790 Kč - 990 Kč

3prosinec pátek 19:00

Žánr: koncertypop české Soběslav

Umělci: Helena Vondráčková


Po dlouhých osmi měsících nucené pauzy, kdy nebylo možné pořádat kulturní akce z důvodu vládních nařízení proti onemocnění Covid-19, se populární zpěvačka Helena Vondráčková vrací na pódia se svým několikrát přerušeným turné Vzhůru k výškám. Její první koncert letošního roku se uskuteční 8. června na prknech pražského Hudebního divadla Karlín.

Turné pojmenované podle legendárního hitu z filmu S tebou mě baví svět nabídne, pokud to aktuální situace dovolí, více než dvacet koncertů v různých městech po České republice. Po velkolepém zahájení v pražském Hudebním divadle Karlín zamíří zpěvačka například na hrad Křivoklát, kde vystoupí 2. července.

„Fanoušci se mohou těšit nejen na osvědčené hity, ale v rámci turné zazní i písně z nejnovějšího alba Tvrdohlavá, na kterém jsem pracovala s producentem Karlem Maříkem. Několik písní jsem měla šanci zazpívat již během svých loňských koncertů a měly u publika nevídaný úspěch, z čehož mám velkou radost,“ dodává k programu turné Helena Vondráčková.

Všechny naplánované koncerty budou probíhat v souladu s aktuálními vládními opatřeními.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Jihočeský kraj Akce v obci Soběslav

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Helena Vondráčková -...

Zoo TáborTábor (15 km)

Romantik Hotel EleonoraTábor (16.8 km)

Villa LiduškaBechyně (18.2 km)

Doporučené akce na jihu Čech

Akce na Jiný den?