Radůza

Radůza

Adresa:

Sezimovo Ústí, Náměstí Tomáše Bati 701

Termín: 25.9.2019 v 19:00 hod. (středa)
Vstupné:

350 Kč

25září středa 19:00

Žánr: koncerty

Umělci: Radůza


Její umělecká dráha připomíná některé „pohádkové" životopisy. Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako „předskokanka" slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda.

Od té doby vydala několik velmi úspěšných sólových alb, která bez jakékoliv reklamy lámou rekordy v prodejnosti, získala několik zlatých Andělů a bodovala také v anketě Zlatý slavík. Díky své jedinečnosti a originálním písním, čerpajících především z české tradice, zaujala i publikum v zahraničí, například Polsku a ve Francii. Tentokrát nám představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z nového alba Muž s bílým psem (říjen 2018), ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy.

Radůza (* 16. března 1973 Praha-Bubeneč) je česká zpěvačka, šansoniérka, písničkářka, harmonikářka a hudební skladatelka. Kromě skládání vlastních písní se věnuje také komponování vážné a scénické hudby jakož i...
Hudební kluby - Jihočeský kraj Akce v obci Sezimovo Ústí

Podobné akce

27září pátek 17:00

7říjen pondělí 18:00

Toskánsko

, Sezimovo Ústí Ostatní

Ubytování v okolí akce Radůza

Hotel MAS Sezimovo Ústí (249 metrů)

Hotel Relax U Drsů Tábor (1 601 metrů)