Výstava představí módní značku Eiri.

Módní značka Eiri byla založena v roce 2013 v Praze návrhářkou Klárou Holanovou. Pro její modely je charakteristický tvar i forma, které nepodléhají žádným pravidlům. Každý model oblečení má jedinečný střih, je solitérem v celku. I přes nekonvenční přístup k tvorbě klade důraz na každodenní komfort bez ohledu na příležitost nošení. Ve své tvorbě se věnuje dámskému oblečení se zaměřením na šaty, topy a kabáty. 

Původ a kvalita materiálu je pro Eiri důležitým tématem. Záměrně používá “ecofriendly” materiály jako bambusová viskóza, bavlna nebo polyamid, pravou kůži, kožešinu nebo hedvábí u ní nenajdete.Všechny modely jsou vyráběny ručně v České republice z lokálních nebo vysoce kvalitních evropských látek.

Na Designbloku 2018 představila kolekci mikropříběhů pojmenovanou Emotionaldiary. Inspirovaná nerušeným proudem emocí, ve kterých se odráží sled libostí a nelibostí, klidu a napětí, změn srdečního tepu, vytvořila kolekci bez formálních a tvarových pravidel. Základem je černá barva doplněná o barevný výkřik. 

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Eiri, tvar bez pravidel

Hotel Koruna Prachatice Prachatice (128 metrů)

Apartmán u Brány Prachatice (207 metrů)