Švestkový Dvůr, Malovice

Švestkový Dvůr

Malovice, 35

Není tu akce, kterou Švestkový Dvůr pořádá? Přidej ji

Švestkový Dvůr je starý statek v jihočeských Malovicích (nedaleko Vodňan), jehož vznik je datován kolem roku 1868. Už 20 let je domovem členů Divadla Continuo, zázemím a zkušebnou pro jejich divadelní tvorbu. Je základnou pravidelných letních projektů, workshopů a setkání umělců z celého světa.

Švestkový Dvůr je rezidencí pro divadlo i umělce z jiných oborů. Je divadlem, kam chodí diváci na inscenace Divadla Continuo i hostující soubory a seskupení. Je školou, je laboratoří. Na Švestkovém Dvoře vzniklo za 20 let, kdy zde sídlí Divadlo Continuo, 25 inscenací souboru, byl zázemím 19 site specific projektů, kterých se zúčastnilo přes 400 mladých lidí z celého světa, stejně jako místem koprodukčních a pedagogických projektů, realizovaných ve spolupráci s evropskými vysokými divadelními školami.

Po rekonstrukci, která proběhla v roce 2015, nabízí Švestkový Dvůr dospělým divákům i dětem to nejlepší ze současného nezávislého divadla, tance a divadla pro děti.Švestkový Dvůr a okolí - aktuální program a vstupenky

16prosinec sobota 19:00

Další akce v okolí Cyklotrasy v okolí
vytisknout

Švestkový Dvůr na fotkách...

Švestkový Dvůr, Malovice

 
Máš lepší fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Švestkový Dvůr: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!