Městské kulturní centrum Fulnek, p.o., Fulnek

Městské kulturní centrum Fulnek, p.o.

Fulnek, Palackého 305

Není tu akce, kterou Městské kulturní centrum Fulnek, p.o. pořádá? Přidej ji
  • Byli tadymkcf
  • Ohodnoť místo
  • mkcf.cz

Městské kulturní centrum Fulnek je příspěvková organizace, která poskytuje kulturní a kulturně společenské akce obyvatelům, okrajovým obyvatelům a návštěvníkům města Fulnek. Hlavním účelem organizace je poskytování kulturních služeb ve městě a to informačních, vzdělávacích, organizátorských, kulturně výchovných a společenských.

V letech 2004 – 2006 proběhla celková rekonstrukce Městského kulturního centra Fulnek, dříve kino Slávie a restaurace Batalion.

Fulnek je malebným městem nejen s bohatými dějinami a množstvím historicky a umělecky cenných památek, nýbrž i s poutavým přírodním prostředím, stává se přitažlivou lokalitou pro domácí i zahraniční návštěvníky. Fulnek už jen díky své poloze ve výběžku Nízkého Jeseníku a na úpatí Oderských vrchů skýtá velké možnosti rekreačního a turistického vyžití. Výlet na kole je možný po cyklistických trasách č. 6078 (Kunín - Opava), 6079 (Fulnek - Odry) a 6131 (Nový Dvůr - Suchdol nad Odrou). Město má dnes nejvíce kulturních památek na Novojičínsku.Městské kulturní centrum Fulnek, p.o. a okolí - aktuální program

Toto kulturní centrum si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Městské kulturní centrum Fulnek, p.o.: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!