Městské kulturní centrum Fulnek, p.o., Fulnek

Městské kulturní centrum Fulnek, p.o.

Fulnek, Palackého 305

Není tu akce, kterou Městské kulturní centrum Fulnek, p.o. pořádá? Přidej ji

Městské kulturní centrum Fulnek je příspěvková organizace, která poskytuje kulturní a kulturně společenské akce obyvatelům, okrajovým obyvatelům a návštěvníkům města Fulnek. Hlavním účelem organizace je poskytování kulturních služeb ve městě a to informačních, vzdělávacích, organizátorských, kulturně výchovných a společenských.

V letech 2004 – 2006 proběhla celková rekonstrukce Městského kulturního centra Fulnek, dříve kino Slávie a restaurace Batalion.

Fulnek je malebným městem nejen s bohatými dějinami a množstvím historicky a umělecky cenných památek, nýbrž i s poutavým přírodním prostředím, stává se přitažlivou lokalitou pro domácí i zahraniční návštěvníky. Fulnek už jen díky své poloze ve výběžku Nízkého Jeseníku a na úpatí Oderských vrchů skýtá velké možnosti rekreačního a turistického vyžití. Výlet na kole je možný po cyklistických trasách č. 6078 (Kunín - Opava), 6079 (Fulnek - Odry) a 6131 (Nový Dvůr - Suchdol nad Odrou). Město má dnes nejvíce kulturních památek na Novojičínsku.Městské kulturní centrum Fulnek, p.o. - aktuální program a vstupenky

4únor pondělí 20:00

Partička na vzduchu

Městské kulturní centrum Fulnek, p.o.Ostatní
Další akce v okolí Cyklotrasy v okolí
vytisknoutMáš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Městské kulturní centrum Fulnek, p.o.: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!