Perpetuum Music Club

Brno, Rooseveltova 9

Není tu akce, kterou Perpetuum Music Club pořádá? Přidej ji
  • Byli tady
  • Ohodnoť místo
  • www.perpetuum.cz
Perpetuum bylo otevřeno na podzim roku 2001 jako klub programově zaměřený pouze na elektronickou taneční scénu. A hned od počátku jeho existence bylo jasné, že přesně takový, kapacitou menší klub, v Brně dlouhá léta chyběl. Nadšení návštěvníci zde mohli v následujících letech slyšet kompletní českou DJskou elitu, stejně jako takové světové klubové hvězdy jako Alex Moran, Asad Rizvi, Dano, Dave Mothersole, Eddie Richards, Inigo Kennedy, John Buckby, Matthias Tanzmann, Mike Parsons, Slack Hippie, Timmy S., Umek a další.

Ke konci roku 2005 nastalo období určité stagnace, další rozvoj přinesla až změna majitele klubu v létě 2006, po které následovala celková rekonstrukce interiéru. Nová programová strategie založená na pestré hudební produkci s důrazem na kvalitu, spolupráce s místními zkušenými DJs jako Jerry, Vik, Javas, X-morph, Blulajta, Muzzy, Koala, Hydrophonic, Funk Halen, Tvyks, Vectif, Roman Rai, Airto, včetně pečlivého výběru dalších českých a zahraničních hvězd, to vše spojené s masivní a cílenou reklamní kampaní, se ukázalo jako krok správným směrem. Od začátku nového směřování klubu si už mohli spokojení klubeři vychutnat mimo jiné vystoupení belgického electro-clashového dua Pascal H. & Rentboy, progressivních superstars Slackera z Velké Británie a Jimmyho Van M z USA, společného projektu DJe Lumiera a zpěváka Monkey Business Matthew Rupperta, hvězdných německých jungleových DJs N.Phect a Rusher, japonského techno talentu DJe Yachiho, DJského týmu Andrea Esu & Fabrice z italského Říma, v Berlíně žijícího amerického houseového klasika Jima Felliho, majitelů vídeňského labelu PE!Music, známých jako Natasza & Oscarsix, nebo slovenské techno legendy DJe Tokyho.

Klub Perpetuum se v současnosti stal nedílnou součástí všeobecně respektované české taneční scény a je pravidelnou destinací zábavy brněnských milovníků elektronické hudby, kreativních osobností, studentů, módních výstředníků i turistů. Od svého znovuotevření v létě 2006 si získává renomé kvalitní hudební produkcí, má technické a zvukové vybavení na špičkové profesionální úrovni, interiér je průběžně vylepšován se zřetelem na co nejvyšší pohodlí návštěvníků. K prezentaci klubu přispívají také tyto interaktivní webové stránky, nabízející snadné a přehledné získávání informací týkajících se nejen samotného prostoru klubu Perpetuum.

Těšíme se na vaši návštěvu ! Zdraví Perpetuum crew.


Perpetuum Music Club a okolí - aktuální program

Tento klub si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Perpetuum Music Club: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...