Rammstein uvolnili z nadcházejícího koncertního filmu skladbu Mutter

Líbí? Pošlete to dál...
Rammstein uvolnili z nadcházejícího koncertního filmu skladbu Mutter

Ještě než si budeme moci v Praze vychutnat dva beznadějně vyprodané koncerty kapely Rammstein, objeví se v obchodech jejich nový koncertní film RAMMSTEIN: PARIS. Unikátní dokument se do prodeje dostane 19. května a kapela na něj láká ochutnávkou v podobě hitu Mutter.

Turné k výběrovému albu Made In Germany 1995 - 2011, na které se kapela vydala v listopadu 2011, bylo jejím doposud nejrozsáhlejším projektem. Čítalo téměř sto koncertů po celém světě a kapela si na něj odvezla i pódiovou konstrukci z oceli o rozměrech 24 x 15 metrů. To celé doplnila stovka reproduktorů, zvukový aparát s výkonem 380.000 wattů, 25 kamiónů a 125členný tým, který měl vše na starosti.

Koncertního filmu RAMMSTEIN: PARIS se ujal uznávaný švédský režisér Jonas Åkerlund, který pro kapelu v minulosti natočil i ty nejkontroverznější klipy. Některé z nich byly následně zakázany na většině hudebních kanálech, a musely být tak staženy například i z YouTube. Åkerlund se rozhodl zaznamenat oba koncerty z března 2012, které kapela odehrála v pařížské Palais Omnisports arena. Film, který díky tomu vznikl, přináší celkem dvaadvacet koncertních písní s celkovou stopáží 128 minut a dle slov autora i doposud nejprofesionálnější vizuální a hudební zážitek.

Kromě digitální podoby bude k dispozici i šest různých verzí (2CD, DVD, Blu-Ray, v kombinaci DVD/Blu-Ray společně s audio záznamem na CD a deluxe box kombinující CD, Blu-Ray a čtveřici modrých vinylů) a všechny si fanoušci mohou již předobjednat. Aby měli své rozhodnutí, zda titul objednat či ne, jednodušší, představila kapela Rammstein před pár dny ukázku v podobě písně Mutter.

Ta dokazuje, že si Jonas Åkerlund dal opravdu záležet. Klip nabízí mnoho nádherných zpomalených záběrů, detailních pohledů do obličeje členů kapely, které odkrývají jejich aktuální náladu, a samozřejmě nezapomíná ani na pestrost pyrotechnických efektů, kterými Rammstein na svých koncertech nikdy nešetřili. Lepší pozvánku na nový titul do jejich diskografie si fanoušci snad ani přát nemohli.

Související video

14.4.2017 | Tomáš Fuk

Přidat komentář Líbí se mi to

 

Podobné novinky

90%

Více o této akci...

Rammstein v Praze

28.5.2017 v 19:00 hod. (neděle)

Koupit vstupenku

Rammstein v Praze

29.5.2017 v 19:00 hod. (pondělí)

Koupit vstupenku

Filmové tipy

Přidat na Seznam.cz Mějte články z Informuji i na Seznamu

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.