Do divadla Hybernia se vrací rodinný muzikál Kapka medu pro Verunku

Do divadla Hybernia se vrací rodinný muzikál Kapka medu pro Verunku

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Známý a úspěšný muzikál se vrací do pražského Divadla Hybernia ve čtvrtek 26. března v 18 hodin a s ním i kapka medu, tři králové, tři královny, dva princové, jeden myslivec, královna přírodních sil, tři vodníci, šest čertů, tři bludičky, tři víly, jedna ježibaba a další pohádková havěť. Všichni jmenovaní jsou postavami českého rodinného muzikálu Kapka medu pro Verunku a po téměř roční pauze se pro velký zájem vracejí do Hybernia na šest mimořádných představení. Princezna Verunka však nezůstane jen v Praze. Na jaře se chystá také do Českých Budějovic, v létě pak na několik českých hradů a na podzim do Ostravy. Zprávu o návratu Verunky přivítali s nadšením nejen členové fanklubu, ale i všichni protagonisté od Kamila Střihavky až po taneční company.

Princ Mirek, je jedna z mých nejoblíbenějších rolí, jakou jsem hrál,“ řekl Miroslav Hrabě. Felix Slováček junior zase s nostalgií vzpomíná, že princ Honza byl jeho první velkou příležitostí na velkém muzikálovém jevišti. Jiří Štědroň se těší, že si po letech zopakuje roli prince z Popelky a Jiří Zonyga, že uplatní svou sílu jako Honza, co se kdysi stal králem. Pro Kamila Střihavku byla role trochu popleteného krále Jiříka, manžela Zlatovlásky, zase prvním milým poznáním dětského diváka. A pro diváky byl zase milým překvapením jeho pojetí královského majestátu a především to, že i pro děti se dá udělat velký výpravný muzikál, který pobaví, ale i trochu poučí.

Na své si přijdou i diváci, kteří už muzikál viděli. „Ti budou, doufáme mile, překvapeni drobnými změnami,“ říkají producenti společnosti Pixa-pro, která se specializuje na původní rodinná představení a která souběžně ve stejném divadle realizuje další, neméně úspěšný muzikál Sněhová královna.    

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Divadlo Hybernia nabízí i další akce

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!