Holešovská regata

Holešovská regata

Adresa:

Holešov, F.X.Richtera 190

Termín: 17.6.2016 18.6.2016
Vstupné:

350

17čer - 18čer celý den

Žánr: popfestivalsoutěž


Holešovská REGATA se uskuteční se ve dnech 17. – 18. června 2016 na již tradičním místě – v zámeckém parku a zámku v Holešově.

V pátek 17. června čeká na návštěvníky opravdová lahůdka – na hlavním pódiu vystoupí v současnosti asi nejpopulárnější interpret u nás – kapela KRYŠTOF, která v uplynulých týdnech sklidila u fanoušků obrovský úspěch s turné SRDCEBEAT.

Kapela Kryštof se na Holešovskou Regatu po dvou letech nevrací jen tak náhodou, ale přímo na přání samotných muzikantů, kteří byli z atmosféry festivalu před dvěma lety nadšení.

A že se tehdy nejednalo jen o společenskou frázi potvrzuje právě to, že si skupina vybrala Regatu mezi pouhých pět letních festivalů, na kterých příští léto zahraje mimo své „kempy“.
V sobotu 18. června – v hlavní festivalový den, se na pódiu vystřídají kapely TATA BOJS, JELEN, MICHAL HRŮZA, ANETA LANGEROVÁ a další.

Sobotní večer bude patřit slovenským NO NAME, kteří v Holešově zároveň oslaví 25. narozeniny kapely.

Stalo se již tradicí, že festival je každoročně zakončený velkým ohňostrojem, pokaždé v netradičním stylu, a i tuto tradici hodlají pořadatelé v příštím roce dodržet.
Chybět nebude ani bohatý doprovodný program včetně populární Soutěže netradičních plavidel a Mistrovství Holešova (a světa) v přejezdu vodní lávky.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Holešovská regata

Hotel Rusava Rusava (8 km)

Penzion U Raztoky Rusava (8.3 km)