Přejít na stránky Ticketpro.cz

Uriah Heep

Adresa:

Zlín, Tyršovo Nábřeží 5497

Termín: 22.3.2016 23.3.2016
Vstupné:

vstupné se bude postupně zvyšovat

22březen středa 20:00

Žánr: koncertyrockglam rock

Umělci: Uriah Heep


Koncert rockové legendy ve výjimečném prostředí! Uriah Heep jsou považováni za zakladatele hardrocku a společně s Led Zeppelin, Black Sabbath a Deep Purple patří ke čtyřlístku kapel, jež v sedmdesátých letech udával směr, kudy se tento hudební směr vyvíjel.

Uriah Heep jsou považováni za zakladatele hardrocku a společně s Led Zeppelin, Black Sabbath a Deep Purple patří ke čtyřlístku kapel, jež v sedmdesátých letech udával směr, kudy se tento hudební směr vyvíjel.

Od svého vzniku v roce 1969 koncertovali v 52 zemích světa a získali přívlastek jedné z nejlepších „live“ rockových kapel na světě. Jejich hity jako Lady In Black, Gipsy, Easy Livin nebo July Morning se dodnes řadí do klenotnice světové rockové hudby. Za svou dlouhou hudební kariéru prodali po celém světě neuvěřitelných 30 milionů hudebních nosičů.

Uriah Heep jsou považováni za zakladatele hardrocku a společně s Led Zeppelin, Black Sabbath a Deep Purple patří ke čtyřlístku kapel, jež v sedmdesátých letech udával směr, kudy se tento hudební směr vyvíjel. Od svého vzniku v...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Uriah Heep

Villa MemoriesZlín (5.2 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14.8 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.8 km)