Přejít na stránky Ticketpro.cz

Uli Jon Roth (GER)

Adresa:

Zlín, Tyršovo Nábřeží 5497

Termín: 18.10.2014

18říjen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyjazzrockmetalblues


Uli Jon Roth zavzpomíná ve Zlíně na veleúspěšnou etapu se SCORPIONS a zároveň představí své nové album. Masters of Rock Café bude jedinou českou zastávkou v rámci výroční 40th Anniversary - Scorpions Revisited Tour!

Uli Jon Roth zavzpomíná ve Zlíně na veleúspěšnou etapu se SCORPIONS a zároveň představí své nové album. Masters of Rock Café bude jedinou českou zastávkou v rámci výroční 40th Anniversary - Scorpions Revisited Tour!

Necelý měsíc poté, co Zlín i Prahu svým Fenderem potěší kytarový virtuoso Axel Rudi Pell, se na Moravu chystá další mistr. Proto si naplánujte volno na sobotu 18. října. Toho večera Ulrich Roth, zvaný Uli Jon Roth zakončí v Masters of Rock Café svou 40th Anniversary - Scorpions Revisited Tour. Tento blues rocker - letos šedesátník - nahrál v letech 1974 - 1977 čtyři alba se SCORPIONS (dobrou polovinu věcí sám složil) a po odchodu od grupy Klause Meineho a Rudiho Schenkera přispěl obrovským dílem k rozmachu neoklasického metalu, jemuž se s láskou věnuje dodnes. Kromě Uliho vydařených sólových počinů nejde nezmínit i jeho účast po boku Joe Satrianiho a Michaela Schenkera na turné legendární G3, stejně jako hostování na dílech - studiových nebo koncertních - kapel SCORPIONS, ANGRA, projektu AVANTASIA nebo Victora Smolskiho (RAGE).

Uli Jon Roth okouzlí nejen svou unikátní šestioktávovou Sky kytarou, ale i hlasem. Přesvědčte se sami - naživo - 18. 10. ve Zlíně!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

6březen neděle 20:00

Lucie Bílá: To o mně

, nám. T. G. Masaryka 5556 Koncert

29říjen sobota 20:00

9duben sobota 20:00

Waltari

, Tyršovo nábř. 5497 Koncert

Ubytování v okolí akce Uli Jon Roth (GER)

Villa MemoriesZlín (5.2 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14.8 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.8 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?