Přejít na stránky Ticketpro.cz

Watain (SWE) a Degial (SWE)

Adresa:

Zlín, Tyršovo Nábřeží 5497

Termín: 13.4.2014
Vstupné:

550 Kč

13duben čtvrtek 01:00

Žánr: koncerty


Doslova pekelný zážitek chystají pro Zlín seveřani WATAIN a DEGIAL.

"Ze svých dřímot procitli,
slyšíce hlas divočiny.
Ze svých stínů vykročili
za ohavnostmi Severu!"

Věrný duch severského black metalu se zjeví 13. dubna na Moravě! Vyznavači ďábelských tónů a nevšedního divadla si přijdou na své v průběhu jediného českého koncertu, který Švédové WATAIN odehrají v rámci prvního celoevropského turné. Na cesty se vydají začátkem nadcházejícího jara a i do zlínského Masters of Rock Café s sebou přivezou skladby, které se objevily na letošní desce "The Wild Hunt" - na albu plném zajímavých hudebních experimentů, odrážejících muzikantský vývoj kapely WATAIN.

Aby Erik, Pelle a Håkan měli jistotu, že koncertní večer a následná noc budou plné spalujícího pekelného ohně, spojili pro turné síly se svými bratry, taky Švédy, DEGIAL. Ti svým black metalem dovedou zajistit - jak z desky, tak i z pódia - že žádná hlava nezůstane v klidu a skončí v headbanging procesu.

Připravte se na 13. duben, na koncert WATAIN a DEGIAL (kteří jistě nepřijedou sami), na neopakovatelný pekelný zážitek, při němž bude vřít krev. Doslova...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Watain (SWE) a Degial...

Villa MemoriesZlín (5.2 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14.8 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.8 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?