Tanec Valmez 2022

Tanec Valmez 2022

Termín: 14.10.2022 15.10.2022
Vstupné:

350 – 450 Kč

14říj - 15říj celý den

Žánr: festivalytanec Zašová


15. ročník mezinárodního festivalu TANECVALMEZ jako každý rok, i letos, slibuje dva dny plné tance, řadu tanečních workshopů, hudební koncert ale především 3 dechberoucí taneční vystoupení. Festival proběhne v pátek a v sobotu 14. a 15. října v Kulturním domě v Zašové. Páteční a sobotní festivalový program odstartují mladí choreografové.

V pátek 14. října se v rámci hlavního programu můžete těšit na představení NON-UPGRADED EXISTENCE německé choreografky Nadine Gerspacher. Nabídne nám pohled do pětičlenné rodiny uvolňující své nejbližší touhy po hledání štěstí a lidskosti. Sobota 15. října přinese hned dvě představení. ZA ZAVRETÝMI DVERMI slovenské choreografky Michaely Dzurovčínové, odvykládá výpověď o pocitech ženy, která za zavřenými dveřmi prožívá něco, co netuší ani její nejbližší. Česká choreografka Ester Trčková pak do Zašové přiveze představení ARTIFICIAL, jehož hlavním tématem bude bílý cukr ve svých nejrůznějších podobách.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlínský kraj Akce v obci Zašová

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tanec Valmez 2022

Rožnovské pivní lázněRožnov pod Radhoštěm (7 km)

Wellness resort EnergeticRožnov pod Radhoštěm (7.5 km)

Wellness Hotel AbácieNový Jičín (13.1 km)