Bex Marshall Band - Dámy hudební scény v Alternativě

Bex Marshall Band - Dámy hudební scény v Alternativě

Adresa:

Zlín, Osvoboditelů 3778

Termín: 7.4.2022
Vstupné:

120 Kč, studenti, senioři 50 Kč

7duben čtvrtek 18:00

Žánr: koncertyblues Zlín


BEX MARSHALL BAND (UK/CZ):
Bex Marshall (GB) – kytara, zpěv,
Martin Gerla – baskytara,
Oliver Szigeti – bicí.

Nositelka ocenění "British Blues Awards" Bex Marshall vyniká jedinečným stylem své kytarové hry, ve kterém spojuje klouzavou slide techniku, blues rock, ragtime a roots music. Její hlas je kombinací vokálu staré utrápené černošky a soulového feelingu rockové hvězdy. Bex posunuje hranice blues, její písně byly opakovaně označovány britskou hudební kritikou jako "nadčasově, s občasnými doteky geniality". Koncertní nasazení Bex je pak hodnoceno doslova jako "hudební tornádo". Další její neoficiální přezdívkou je 1st lady of the British Blues (první dáma britského blues).
Bex Marshall byla v roce 2015 nominována (mezi první tři umělkyně) v kategorii "nejlepší sólový akustický umělec" na Evropských bluesových cenách. Na těch britských ("British Blues Awards") získala opakovaně Cenu za nejlepší britskou bluesovou zpěvačku a bluesové album roku.
Na Bexiných posledních, jí samotnou produkovaných albech, najdete louisianské blues, potřísnění gospelem, obarvené bluegrassem, to vše navíc v tempu vzrušujícího britského twistu.
 
Vstupné: 120 Kč, studenti, senioři 50 Kč (možno zakoupit v Městském turistickém a informačním středisku – přízemí radnice nebo v Alternativě před koncertem).
 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

28kvě - 29kvěcelý den

Matamar

, nám. T.G. Masaryka 5144, 76005 Zlín Koncert

11srp - 12srpcelý den

Pokáč

, nám. T.G. Masaryka 5144, 76005 Zlín Koncert

Ubytování v okolí akce Bex Marshall Band -...

Villa MemoriesZlín (5.8 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.1 km)