Katie Bradley Band - Dámy hudební scény v Alternativě

Katie Bradley Band - Dámy hudební scény v Alternativě

Adresa:

Zlín, Osvoboditelů 3778

Termín: 20.1.2022
Vstupné:

120 Kč, studenti, senioři 50 Kč

20leden čtvrtek 18:00

Žánr: koncertyBlues Zlín


Katie Bradley (UK) – zpěv, harmonika,
Jiří Maršíček – kytara,
Tomáš Liška – baskytara,
Tomáš Hobzek – bicí.

Kentská bluesová písničkářka a hráčka na harmoniku Katie Bradley vstoupila do záře „show-byznysových“ reflektorů v roce 2012 s melodií bluesového hitu "I hear the river" (Slyším řeku), který byl téhož roku nominován za nejlepší původní píseň v britských Blues Awards. Její debutové album "She’s Ready" (Ona je připravena) se dodnes velmi dobře prodává po celé Velké Británii. Katina šťastná hvězda nadále stoupala, ve své relativně krátké kariéře již spolupracovala s vysoce uznávanými celosvětovými umělci, jako jsou Luther Allison a Suzanne Vega, nejnověji se Katie Bradley zaměřila na spolupráci s rhythm&bluesovými velikány: např. Lucky Peterson, Taildragger, Georgie Fame a Geno Washington.
 
Vstupné: 120 Kč, studenti, senioři 50 Kč (možno zakoupit v Městském turistickém a informačním středisku – přízemí radnice nebo v Alternativě před koncertem)

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Katie Bradley Band -...

Villa MemoriesZlín (5.8 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.1 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?