Amfolkfest "Malý festival na konci světa"

Adresa:

Pulčin, Pulčín 13

Termín: 23.7.2021 24.7.2021
Vstupné:

200

23červenec pátek 18:00

Žánr: rockfolkcountryfestival


26. ROČNÍK PULČÍNSKÉHO AMFOLKFESTU NABÍDNE PESTRÝ HUDEBNÍ PROGRAM V sobotu 24. července se uskuteční 26. ročník tradičního festivalu Amfolkfest se v malé osadě Pulčín na Hornolidečsku. I přes nejisté podmínky, které v době příprav kvůli pandemické situaci panovaly, se podařilo zajistit účast českých i slovenských hudebníků napříč žánry jakou jsou folk, country, bluegrass a místy se přiblíží až k rockovým melodiím. Akce s přídomkem „malý festival na konci světa“ přivítá letos deset kapel.

V prostorách místního Informačního centra a v přilehlé zahradě vystoupí slovácké folkrockové seskupení Huménečko, Vsetín bude mít letos zastoupení v podobě kapely Kateřina Mrlinová a spol. a písničkáře Bolka Vjaclovského , z Ostravy přijede folková kapela Dominika, dále zahrají Wind, Bo!Bosorky, nebo Kolibříkův úlet. A jako každý rok si ze Slovenska najde cestu zakládající skupina Jasoň. Letos se představí i další slovenský zástupce kapela Šantán. Hlavní pořadatelka Eva Endy Rohlenová doplňuje: „Návštěvníky ani letos nepřipravíme o oblíbenou součást festivalu - večerní country bál. Letos jej doprovodí sestava z Českého Těšína Country bazar.“ Jednotné vstupné činí 200,- Kč a první tóny se Pulčínem začnou linout přesně v pravé poledne. Návštěvníci však mohou přijet již v pátek, v 18 hodin začíná tradiční jam session v areálu Informačního centra. Výběr kapel hraje klíčovou roli pro každý festival, avšak jedinečnost Amfolkfestu se pojí i s nádhernou krajinou Pulčínských skal a přátelskou až rodinou atmosférou. Kromě dobré muziky slouží festival i jako místo pro každoroční setkání stálých návštěvníků, pořadatelů a přátel, kteří jsou s tímto místem určitým způsobem spojeni. Děti se také nenudí, zajímavý program pro ně zajišťuje Rodinné a mateřské centrum Sluníčko. Stanování je opět možné na tábořišti u skal, v areálu restaurace Stodola, nebo blíže k centru dění na louce u restaurace U Williho. V blízkosti této restaurace je zajištěno i placené parkování pro festivalové návštěvníky. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlínský kraj Akce v obci Pulčin

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Amfolkfest "Malý...

Penzion PulÄŤĂ­nskĂ© SkályFrancova Lhota (269 metrů)

UbytovánĂ­ Family Paradise HuslenkyHuslenky (7.8 km)

Hotel Calmare SpaValašskĂ© Klobouky (10.4 km)