Amaranthe + Beyond the Black

Amaranthe + Beyond the Black

Adresa:

Zlín, Tyršovo nábř. 5497

Termín: 1.5.2021 v 20:00 hod. (sobota)

1květen sobota 20:00

Žánr: koncertyrockmetal


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, agentura PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s., nás informoval o přeložení akce Amaranthe - Beyond The Black plánované na 5.12.2020 v Masters Of Rock Café ve Zlíně. Nový termín je stanoven na 1.5.2021 od 20:00 hodin. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.

Kapely AMARANTHE a BEYOND THE BLACK se v rámci společného evropského turné představí ve ZLÍNĚ! 

Dvě metalové komety na jednom místě? Ano! Moderní metaloví inovátoři ze Švédska, v čele s dračicí Elize Ryd, kapela AMARANTHE a mladá německá symphonic-metalová banda BEYOND THE BLACK spojují své síly a hodlají si svými nekompromisně energickými show podmanit Evropu! Jejich společnému tažení se staví do cesty ZLÍN, klub Masters Of Rock Café, a to 5. prosince 2020! Očekávejte strhující večer nabitý skvělým moderním melodickým metalem a spousty hudebních novinek od obou kapel! Uslyšíte koncertní sety, které ještě nikdy nikde nezazněly! Budete tančit, budete zpívat, skandovat, skákat, křepčit, budete se smát i plakat…zkrátka to bude noc, na kterou nezapomenete! Klub Masters Of Rock Café se v noc, kdy městem obchází svatý Mikuláš, otřese v základech! Tady to bude peklo!

Co dodat? Na tomto metalovém koncertě byste rozhodně neměli chybět! 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Amaranthe + Beyond the...

Villa MemoriesZlín (5.2 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14.8 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.8 km)