Čaroděj ze země OZ

Čaroděj ze země OZ

Adresa:

Zlín, Soudní 1

Termín: 1.8.2018
Vstupné:

Dobrovolné

1srpen středa 19:00

Žánr: divadlo


Další zajímavý kulturní zážitek pro celou rodinu připravila kavárna Kafé Zámek. Ve středu 1. srpna od 19:00 hodin se na zámeckém nádvoří představí Hoffmannovo divadlo z Uherského Hradiště s předpremiérou divadelní hry Čaroděj ze země Oz  - Sen o duze.

Pohádkový román amerického spisovatele Lymana Franka Bauma byl poprvé vydaný v roce 1900 a od té doby se dočkal řady literárních, filmových a divadelních adaptací. Příběh pro malé i velké inspirovaný knihou o putování holčičky Dorotky a jejich neobvyklých přátel za všemocným čarodějem Ozem odehraje Hoffmannovo divadlo v předpremiéře právě na nádvoří zlínského zámku.

Autorem adaptace, kterou budou mít možnost zhlédnout diváci ve Zlíně jako úplně první, je principál Karel Hoffmann. „Vycházíme z linie původního příběhu, ale přeneseného do dnešní doby. V našem pojetí se holčička Ema cítí osamělá, protože na ni rodiče nemají čas. Ona se ve snu vypraví hledat konec duhy a zažívá stejně jako její knižní předloha řadu dobrodružství se svými kamarády,“ naznačuje děj příběhu Karel Hoffmann a dodává, že představení je unikátní i tím, že herci používají speciální velké loutky tzv. puppety.

Kafé Zámek uvede představení v předpremiéře ve středu 1. srpna v 19 hodin. Vstupné je dobrovolné. Rezervace míst je možná na telefonním čísle 608 227 189.  Občerstvení po celý večer zajišťuje Kafé ZÁMEK.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Čaroděj ze země OZ

Hotel Ondráš Zlín (590 metrů)

PARKHOTEL ZLÍN Zlín (827 metrů)