Farmářské trhy 2020 v Novém Městě na Moravě

Farmářské trhy 2020 v Novém Městě na Moravě

Adresa:

Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí

Termín: 15.2.2020
Vstupné:

zdarma

Žánr: ostatní akcefarmářské trhy gastronomie


Devátý ročník farmářských trhů prokázal, že zájem o nákup čerstvých a kvalitních plodin a produktů je obrovský, proto i v roce 2020 tomu nebude v Novém Městě na Moravě jinak.

Zveme tímto všechny pěstitele, chovatele, farmáře a ty, kteří vyhledávají kvalitní zemědělské produkty na desátý ročník farmářských trhů, které se konají v parku za kostelem na Vratislavově náměstí, a to vždy v sobotu od 8 do 11 hodin v zimní a od 8 do 12 hodin v letní sezóně.

Letos se farmářské trhy konají opět po celý rok, v zimní sezóně jednou za měsíc a od května do října každý lichý týden.

Farmářské trhy jsou pořádány Horáckým muzeem. Trhy provází v letní sezóně doprovodné programy v podobě tvořivých dílen, hudebních vystoupení a divadelních představení.

V rámci trhů na Vás čeká bohatá nabídka sezónní zeleniny, ovoce, kravské a kozí sýry, uzené sýry, drůbeží maso, salámy, klobásy, maso, vejce, med a medové produkty, pečivo, koření, bylinky, květiny, sazenice a další speciality a produkty převážně z Novoměstska.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Nové Město na Moravě Akce v obci Nové Město na Moravě

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Farmářské trhy 2020 v...

Wellness Hotel MartaTři Studně (8 km)

Zámek Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou (10.2 km)

Western - Šiklův Mlýn s.r.oMoravec (11.7 km)