Inflagranti & Josef Vojtek

Inflagranti & Josef Vojtek

Termín: 28.4.2017
Vstupné:

430

28duben pátek 19:00

Žánr: koncertyrockpopinstrumentálníjazzswingelektro

Umělci: Josef Vojtek


VIP Art Company presents

turné dívčího elektronického tria Inflagranti s Josefem Vojtkem, frontmanem skupiny Kabát.

Turné po českých městech vyráží na jaře 2017 pod názvem nejnovějšího CD Inflagranti & Josef Vojtek - Live at Broadway

Dívčí elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI vzniklo roku 2004. Dívky začaly experimentovat s jazzem i swingem, později našly svůj vlastní „inflagranti music styl“ a nyní dohromady tvoří velmi atraktivní uskupení. Hraje slavné melodie z klasiky, rocku i popu v instrumentálních úpravách pro smyčcové nástroje. V jejich repertoáru jsou moderní aranže slavných klasických skladeb J.S.Bacha nebo A.Vivaldiho i hity od kapel Metallica, Europe nebo Queen.

Použití klasických smyčcových nástrojů v elektrické podobě a kombinace klasické a moderní hudby tak tvoří originální crossoverové hudební počiny a unikátní show.

Fakt, že svými neotřelými aranžemi bourají předsudky a bariéry v hudbě, dokazuje trio INFLAGRANTI tisíci prodanými audio nosiči i odehranými koncerty. Dívky působí nejen v Česku, ale jsou známé i v zahraničí. Vystupovaly např. v Japonsku, Mexiku, Německu, Norsku, Holandsku, Polsku, Řecku či Itálii.

V roce 2011 vydaly koncertní DVD s názvem Brioso. Toto DVD je záznam z jejich koncertu v divadle Palace, kam si pozvaly tři výjimečné zpívající hosty ( Petr Muk, Petr Kolář a Petr Bende). Toto DVD obdrželo ocenění Zlatá deska za prodání více než 10 000ks.
V listopadu 2011 trio INFLAGRANTI vydalo třetí CD, vánoční, natočené s velkým symfonickým orchestrem, s názvem CD Christmas Symphony.

Josef Vojtek

Již mnoho let září nejen jako frontman nejpopulárnější české kapely Kabát , ale i jako muzikálová hvězda. Mnoho hudebních kritiků tvrdí: “ Skupina Kabát se dá poznat velice jednoduše a to především podle mírně chraplavého hlasu Pepy Vojtka“.

V jeho muzikálovém repertoáru jsou role jako např. Krysař (Štěpán), Hamlet, Galileo (otec Inchofer), Tři mušketýři (Athose), Kleopatra (Marcus Antonius), Golem (Vojtěch) a Angelika (de Peyrac). Účinkoval i v muzikálech Dracula, Mona Lisa, Baron Prášil a Kat Mydlář.

Dalším významným počinem je titulní filmová role, kdy se v roce 2006 objevil před kamerou jako herec ve filmu „ Jak se krotí krokodýli“.

V roce 1988 přišel do skupiny Kabát. Během let se z této kapely stala jedna z nejúspěšnějších kapel 90. let a současnosti. V roce 2007 se dostal se skupinou Kabát do Eurovize v Helsinkách, kde už se neumístili. Již mnoho...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Vysočina Akce v obci Velká Bíteš

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Inflagranti & Josef...

Hotel Motorsport Brno-venkov (17.7 km)

Hotel U Šuláka Brno-Kníničky (21.1 km)

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Restaurace U Kosa Restaurace U Kosa Brno (25.3 km)