Retro na Faře

Retro na Faře

Adresa:

Rančířov

Termín: 20.8.2016
Vstupné:

190 Kč

20srpen sobota 14:00

Žánr: festivalsoutěžparty


Zavzpomínejte na retro období, bony i spartakiádu - přijďte na Crossover Festival!

Mnozí z nás zažili dobu osmdesátých a devadesátých let, kdy fronty před Tuzexem byly takřka nekonečné, z rozhlasu se linula hudba plná retro melodií a rodiče poctivě trénovali na světově proslulou spartakiádu. Ačkoli tomuto období už dávno odzvonilo, i dodnes si tyto zážitky s úsměvem připomínáme.

Společnost Living Venues přichází s novým Crossover Festivalem, který se bude konat na různých místech v republice. Na místech, kde to žije. První Crossover Festival se zaměří na již zmíněné retro období a vypukne v sobotu 20. srpna ve 14 hodin na Faře Rančířov u Jihlavy.

Akce pod názvem Retro na Faře přinese originální program plný nekonečné zábavy a známé hudby. K poslechu vystoupí krom jiných kapela The Party Band, která zahraje domácí i zahraniční melodie 70. - 90. let. Těšit se můžete na spartakiádu, retro módní přehlídku, soutěže o krásné ceny a samozřejmě na skvělé grilované jídlo. Staré dobré časy si dokonale připomenete směnou peněz za bony, které budou na festivale sloužit jako platidlo.

Užijte si pomalý konec srpna v nezapomenutelném retro stylu v Rančířově.

Lístky zakoupíte na místě nebo v sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticket Art a Colosseum Ticket.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Vysočina Akce v obci Rančířov

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Retro na Faře

Hotel Vivaldi Jihlava (156 metrů)

Mlýnhotel 1 Vílanec (3.1 km)