Magické Slavnosti slunovratu

Magické Slavnosti slunovratu

Adresa:

Bystřice nad Pernštejnem, Nový dvůr 318

Termín: 18.6.2016 19.6.2016
Vstupné:

130Kč/plné, 100Kč/snížené

18čer - 19čer celý den

Žánr: ostatní akceslavnostisetkánípro děti


Zveme návštěvníky serveru Informuji.cz na tajemné Slavnosti slunovratu v ecntru Eden v Bystřici nad Pernštejnem. Těšit se můžete na ohňovou show, noční sběr bylin i svatojánské pivo. Areálem se budou hemžit nadpřirozené bytosti a po západu Slunce vzplanou magické ohně.

Samotné slavnosti začnou až v podvečerních hodinách. Centrum Eden se zahemží tajemnými bytostmi a jen co zapadne slunce, započne ten správný rej. Na nádvoří Panského dvora i v Horácké vesnici zahoří ohně a tu správnou atmosféru doplní i živá hudba, ohňový tanec a tanec lesních víl. „Komu se nebude chtít v noci domů, může si ustlat na bylinkovém seně a ráno zajít na snídani do mlýna,“ uvádí Jana Večeřová z centra Eden.

Po setmění bude pro návštěvníky připravená ohňová show, romantická vyjížďka kočárem a noční sběr bylin, které mají v tuto dobu podle pověstí mimořádnou sílu. Chybět nebude ani noční vypouštění lampiónů přání a vykládání budoucnosti od zkušené kartářky. Pro zajištění štěstí a blahobytu se za okny chaloupek Horácké vesnice rozhoří svíce a návštěvníci si uvnitř namíchají čarovný nápoj, po kterém dámy zkrásní a pánové získají nadpřirozenou sílu.

Od večera až do rána bude pro návštěvníky připraveno i občerstvení. Na nádvoří Panského dvora se budou grilovat vepřové i kuřecí steaky naložené v bylinkové marinádě. Udírna naláká vůní na domácí kořeněné klobásy a cigára. „Pro labužníky chystáme i jehněčí kotletky na grilu marinované v česneku a rozmarýnu,“ dodává Jana Večeřová z centra Eden.

Pro děti jsou připravené špekáčky, které si mohou opéct přímo nad ohněm a pro vyznavače zdravé stravy zase zeleninový salát s bylinkovým dresinkem. Na statku v Horácké vesnici se budou péct bramborové placky přímo na kamnech a uvařený bude i čarovný bylinný lektvar, který zahřeje za každého počasí. K tomu všemu se bude čepovat polotmavé svatojánské pivo.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

26listopad neděle 17:00

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, NATURAL CENTRUM, s.r.o., náměstí Svobody 1373/11 Ostatní

1úno - 31procelý den

Strašidelné bludiště Jihlava

, Masarykovo nám. vedle pošty Křížová 111/2 Ostatní

25listopad sobota 09:00

Ubytování v okolí akce Magické Slavnosti...

Penzion Bobrová Bobrová (10.5 km)

Hotel Bystré Bystré (14.5 km)