Benefiční koncert - Dagmar Pecková

Termín: 20.6.2021
Vstupné:

Vstupné dobrovolné.

20červen neděle 16:00

Žánr: koncerty


Rádi bychom vás pozvali na Benefiční koncert, na kterém vystoupí významná česká pěvkyně Dagmar Pecková, která zazpívá Biblické písně od Antonína Dvořáka.

Koncert se koná 20. června od 16:00 v kostele Nejsvětější Trojice ve Vysokých Studnicích. Vstupné dobrovolné bude věnováno na opravu místních varhan. Vzhledem k epidemiologické situaci se účastníci koncertu musí registrovat e-mailem: zivotprovarhany@seznam.cz

Návštěvnicí koncertu musí splnit jednu z těchto podmínek: – 21 dní od 1. dávky očkování (doklad/certifikát o očkování) – prodělali onemocnění Covid-19 – platí imunita 180 dní (čestné prohlášení) – negativní antigenní test ne starší než 72 hodin nebo negativní PCR test ne starší než 7 dní, u dětí do 6 let není testování požadováno Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Vysočina Akce v obci Vysoké Studnice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Benefiční koncert -...

Hotel RytĂ­Ĺ™skoZhoĹ™ (4.3 km)

MahlerĹŻv PenzionJihlava (9.8 km)

B2B ApartmányJihlava (10 km)