Integrační festival Quijotova šedesátka

Integrační festival Quijotova šedesátka

Termín: 7.8.2020 8.8.2020

7srp - 8srp celý den

Žánr: festivaly


V Lipnici nad Sázavou se ve dnech 7.8.-8.8.2020 uskuteční už sedmý ročník integračního festivalu Quijotova šedesátka, který je zaměřen na tvorbu umělců s handicapem. V pestrém programu vystoupí tanečníci, hudebníci i divadelníci v netradičních vystoupeních, kterým nechybí humor a nadhled. Těšit se můžete na nevšední zpracování Haškova Švejka v divadelní hře A kdo je Švejk? a zbrusu nové pokračování Pohádek v hantecu, které připravilo Divadlo Klauniky.

Uvidíte taneční vystoupení Proty Boty, autorské čtení Divadla Aldente a svérázné představení Rozkoše bez rizika. Program pro děti zajistí se svými pohádkami divadla Bonne-B art, Harmonika a Facka. Uslyšíte také zajímavou přednášku o Václavu Hraběti a hudební zážitky Vás čekají na koncertech P. Dobeše, J. Vondráka, L. Kudrjavceva a P. Rímského. Festival bude probíhat v překrásných prostorách hradu Lipnice nad Sázavou a v přírodním amfiteátru pod hradem i v kostele. Program tradičně vyvrcholí exhumanizačním pochodem za Jaroslava Haška, který se koná na hřbitově o sobotní půlnoci.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Vysočina Akce v obci Lipnice nad Sázavou

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Integrační festival...

Zámek ÚsobíZbilidy (12.6 km)

Zámek ČechticePravonín (26.3 km)

Zámek Hostačov (Chateau Hostačov)Golčův Jeníkov (26.7 km)