Hrošení 2021

Hrošení 2021

Termín: 16.7.2021 (pátek) 24.7.2021
Vstupné:

200 - 500 Kč

16čvc - 24čvc celý den

Žánr: festivalybluegrass country rock folk hudba


Hudební festival HROŠENÍ NA ŘECE se kvůli koronaviru v letě 2020 nekonal. Lidi přišli o pořádnej kus muziky a to nenecháme jen tak být. Rozhodli jsme se pořádně máknout a letos jsme pro vás připravili DVA ROČNÍKY ZA SEBOU - jeden klasický letošní a jeden jako náhradu za minulý rok.

HUDEBNÍ FESTIVALY HROŠENÍ NA ŘECE se odehrávají na břehu rybníku ŘEKA v zavedeném retrokempu MOŘE s restaurací. Vždy po celou dobu trvání festivalu se při letním horku můžete v rybníku osvěžit, vykoupat, nebo se jen tak "hrošit" na pláži - odtud také název festivalu. Letošním partnerem občerstvení i tomboly je opět JACK DANIELS - ke každé předložené vstupence tedy obdržíte u vstupu LÍSTEK do tomboly s JACKEM DANIELSEM !

Třetí ročník festivalu bude laděn spíše do folku, country a bluegrassu a v pátek 16.7. v 17:00 ho zahájí pardubická APALUCHA, dále zahraje bluegrassová kapela HORIZONT z Havlíčkova Brodu, poté vystoupí Luboš Javůrek a spol., dále zahraje VÍTĚZ VYSOČINSKÉ PORTY kapela HŘÍCH a páteční produkci ukončí svým vystoupením Jaroslav SAMSON Lenk.

V sobotu 17.7. od 13:00 festival uvede Pavlína Jíšová a BABABAND, po nich vystoupí v divočejších rytmech country-rockoví WILD WEST. Atmosféru uklidní rakovnická písničkářka Eva BLONDÝNA Suková a dále jihočeští Faux Pase Fonet. Poté nastoupí host z minulého ročníku, VÍTĚZ PARDUBICKÉ PORTY kapela MAZZEC. Tradiční bluegrass nám poté zahraje The McMillan´s Brothers, aby je vystřídal úžasný objev posledních let - skupina EPYDEMYE. Sobotní večer ukončí svým koncertem ŽALMAN A SPOL.

Čtvrtý ročník HROŠENÍ NA ŘECE bude směrován na bluegrass, irskou a trampskou muziku. V pátek 23.7. od 17:00 hod. ho zahájí kapela hrající krásnou irskou muziku - JAUVAJS, dále bluegrassoví EARLY TIMES, poté ACOUSTIC IRISH s Davidem Vysloužilem, v předvečer pak vyšvihne parádní bluegrass sestava MILKEATERS a páteční hraní ukončí skotskými a keltskými písněmi ISARA.

Sobotu 24.7. nám otevře OMIŠBAND, dále vystoupí JUDr. Ivo Jahelka, poté velmi nadějná folková skupina FUKANEC, posléze písničkářka ŽOFIE KABELKOVÁ. Na ní navážou svou trampskou a vodáckou muzikou pardubičtí VODÁCI, po nich přivítáme VOJTU "KIĎÁKA" TOMÁŠKA, dále vystoupí legendární CHRPA z Chrudimi a festival ukončí vystoupení Romana Horkého se skupinou KAMELOT.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

16.7.2021 (pátek) Přidat do kalendáře
17.7.2021 (sobota) Přidat do kalendáře
23.7.2021 (pátek) Přidat do kalendáře
24.7.2021 (sobota) Přidat do kalendáře
Hudební kluby - Vysočina Akce v obci Krucemburk

Podobné akce

6srpen pátek

Čeřínek 2021

, Hutě, Vrch Čeřínek Festival

22květen sobota 14:00

Bítešský Beer Fest - Velká Bíteš

, Velká Bíteš Cihelna - areál kynologického klubu Festival

16říjen sobota 20:00

Ubytování v okolí akce Hrošení 2021

Zámek Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou (12.5 km)

Resort ErichŽďár nad Sázavou (13.4 km)

Wellness Hotel MartaTři Studně (20.1 km)