Vánoční trhy - Nové Město na Moravě

Vánoční trhy - Nové Město na Moravě

Adresa:

Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí

Termín: 10.12.2022
Vstupné:

zdarma

Žánr: ostatní akceVánoce trhy jarmark řemesla folklor rodina děti advent atrakce zdarma Nové Město na Moravě


Nasát vánoční atmosféru, ochutnat sváteční dobroty a nakoupit dárečky pro svoje blízké můžete v sobotu 10. prosince na Vánočním trhu. K tradičním farmářským trhům se tak připojí i trh vánoční, který proběhne na spodním Vratislavově náměstí od 8 do 16 hodin. Nebude na něm chybět prodej vánočních ozdob, svíček, jmelí, výrobků z ovčí vlny, proutěného zboží, koření, adventních dekorací, keramiky, originálních šperků, dřevěných hraček, dětského oblečení, drobných bytových dekorací a dalšího vánočního sortimentu. Zahřát se můžete výborným svařákem, punčem, medovinou a kávou. Ochutnat můžete cukroví, perníčky, palačinky, trdelníky, horké oplatky, langoše, bramboráky a další vánoční dobroty, které k Vánocům neodmyslitelně patří.

Těšit se můžete i na uměleckého kováře Pavla Klimeše z Nového Města a na zábavné vánočně laděné atrakce pro děti a dospělé, které vám přináší E.ON v rámci akce Vánoce s dobrou energií.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Nové Město na Moravě Akce v obci Nové Město na Moravě

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vánoční trhy - Nové...

Wellness Hotel MartaTři Studně (8 km)

Zámek Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou (10.2 km)

Western - Šiklův Mlýn s.r.oMoravec (11.7 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?